os ticaret

yönetici özeti

e-ticaret platformlari commoditized edilmektedir. Kurumsal düzeyde çözümler ücretsiz bir internet baglantisi olan herkes için kullanilabilir yapiliyor fiyat ve yeni açik kaynak çözümleri asagi geliyor.

, Esnek, ölçeklenebilir ve kullanici dostu bir toplum odakli e-ticaret çözümü – bu açik kaynak çözümleri en saglam OS Ticaret (OSC) ‘dir. E-ticaret daha da yaygin perakende bir parçasi haline gelirken, OSC büyük çocuklar islevselligini ve yetenekleri ile her sekil ve büyüklükte isletmeler saglayacaktir. Bu kisa isinizi yardimci nasil içine OS Ticaret ve hizmet saglayiciniz anlayislar avantajlarindan bazilarini inceliyor.

Bir ücretsiz ögle yemegi diye bir sey yoktur.

Belki öyle, ama hiçbir sey için bir e-ticaret platformu olsun CAN. Www.oscommerce.com ücretsiz olarak sunulan, bu e-ticaret çözümü çan ve islik ton saglar ve magaza idari bölümlerini yönetmek için kullanici dostu bir arayüz saglar. Kod PHP kodlama dili merkezli ve Apache web sunucusu üzerinde çalisan – bir kullanici da baslangiçta yönetici bölümünde kategori ve ürün yönetmek dosyalari yüklemek için bir SQL veritabanina erisim gerekiyor.

Karmasik sesler simdi, ama gerçekten herkes biraz yogun çaba ile yapabilirsiniz. Çok Belgelerin online OS ile ilgili çok kapsamli ve magaza kalkmak ve kosma için nasil adim planlari adim saglar. Çalisma bu tip herhangi bir acemi olasilikla bazi yollara barikat karsi karsiya geleceksiniz, ancak OS Ticaret topluluk forumlari sorun giderme baslatmak için sadece bir tik.

Çözüm gibi düsünen OSCers yayinlanmistir sorularin cevaplari ile akranlarina yardim etmeye hazir oldugunu, yani topluluk sürülür. Evet, zaman zaman bu bir cevap bekliyor son derece sinir bozucu olabilir, ama kendi bir teknoloji hata üstesinden gelmek için çok tatmin edici.

Neden katkida

OSC en iyi yani her zaman sitenize eklenebilir katki sayisidir. Yüklemeleri hasta olmak sadece ihtiyaç – Yine, bu gelistirmeleri ve yükseltmeleri için hiçbir maliyeti yoktur. Çogu durumda, katkilari OS ticaret toplum bölümünde bulunan ve zip dosyalari ile indirilebilir vardir. Dosyayi açtiktan sonra, dosya ekleme, çikarmalar, ve düzgün bir sekilde gelistirme çalismasi için gerekli kod degisiklikleri size yol gösterecektir “beni oku” dosyasini okuyun. Eger isletim sistemi platformu asagidaki katkilariyla yükseltmek için emin olun kesfetmek eger.

nihai seo url kemoterapi tarafindan var

Bu serin katki site sahibi bir veritabani tabanli site statik URL disari olusturmaniza olanak saglar. Fazla sayfa dizine mümkün oldugu gibi bu dramatik arama doygunluk yardimci olacaktir. Onun bir sir dinamik ve bu katki o elde etmesine yardimci olur olanlardan daha geleneksel adresler gibi arama örümcekler daha iyi oldugunu.

doldurmak kolay

Manuel giris ürün veri gerek, bu katki size deposuna temel bir excel dosyasindan veri almak için izin verir. Gerçek bir zaman kazandiran!

özellikli ürünler

Bir e-ticaret magazasi varsa – bazi ürünler digerlerinden daha satmak için daha cazip. Bu katki size özel Evinizde ve kategori sayfalari hem içinde vitrin istediginiz özellikli ürünleri saglar.

osc konusunda nihai düsünceleri

Ben, ben bir pazarlamaci duyuyorum. Bana bazi programci kan var gibi ama isletim sistemi ögrendikten sonra gerçekten hissediyorum! Bu platform çevrimiçi olma orta ölçekli is için küçük bir için kullanmak ve mükemmel kolaydir. Evet, yol boyunca bas agrisi olabilir ama onunla kalmak ve bunlari asmak ve yakinda yeni bir gelir akisi size getirmek için bir e-ticaret magaza var olacaktir.

Craig Smith Trinity Insight LLC kurucusu – E-Ticaret sektörü için yönetim danismanligi firmasi.