temel bilesenleri e-ticaret güçlü hale

E-ticaret dünyanin alisveris ve satis islemleri yeni boyutlar verdi bir araç olarak geldi. Teknik destek ile her sey hizli ve kolay hale gelmistir, simdi alisveris sadece onlar için neyin iyi oldugunu ve gerçekten ne istedigini karar vermek için tek bir sitede digerine tiklamaniz gerekiyor alisveris yapmak için magaza olacak gerekmez. Ve her satici gerçek müsteri haline site ziyaretçilerinin sayisini açmak istiyor.

Gerçek müsterilerine ziyaretçi sayisini dönüm hepsi bir rüya degildir. Gerçekten herhangi bir online satici oluyor her olasiligi var ama onlar genellikle onlar tarafindan ihmal bazi önemli faktörleri dikkate almak gerekir gerçektir. Bu basarili e-ticaret en önemli bilesenleridir.

Ciddi bir dikkate ihtiyaci ilk sey soru olan “sitenizin nasil benziyor?” Bu soruya cevap ise – “bu, gösterisli gösterisli ya da bu konuda profesyonelce hiçbir sey çok profesyonel görünüyor.” O zaman dogru yolda ama Cevabiniz eger “gerçekten, canli renklerle dolu ve son derece abartili, bir çok insan çekmek için gidiyor!” Sonra sitenizin büyük sorun gerçekten! Evet, bak bu tür kesinlikle birçok insan ama kendi zihninde ciddi bir is ile profesyonelce sadece bu insanlar çekecek. Ve kesinlikle, e-ticaret sitesi için bu ziyaretçilerin müsteri haline açilmiyor.

Sitenize müsteri gerçekten iyi bir sayi olsun, böylece e-ticaret sitesi için profesyonel bir görünüm getirmek için ne yapmaliyim? Sadece iki sey-Her seyden önce gösterisli ve abartili görünümü ücretsiz, site un-darmadagin tutmak ve müsterilerinize profesyonel insanlar olarak baska bir siteye gitmek için zorlar yükleme zaman sürü almak gibi flash animasyonlar hayir demek lütfen zaman wasters sevmiyorum.

Lütfen dikkate ihtiyaci Ikinci faktör web gelistirir kim? Eger profesyonel servis saglayicilar ya da geçici ve profesyonelce amatörler tarafindan gelistirilen bu elde ediyor musunuz? Eger gerçekten bu yapiyorsaniz o zaman site iyi görünümlü degil ama iyi para kazanmak yapma amatörce ifade muzdarip olacagi kesin. Sitenizin bazi profesyonel uzmanlardan bir iyice profesyonel bir sekilde gelistirilen almak ve onlarin aklinda ciddi bir is profesyonel yalnizca ziyaretçi olsun. Sadece bu kadar yapiyor e-ticaret için indubitably yararli olacaktir.