dünyanin dört bir yanindan erkek mayo tasarimlari

Borat en tanga tarzi mayo bazi gülüyor Istenen olabilir, ama ister inanin ister inanmayin, bir moda hareketi basladi. Online magazalar ünlü kiyafeti tam kopyalari satmak ve tahmin basladi? Çogu sellouts rapor!

Borat en sey tarzi mayo baska bir amaca hizmet etti. Bu erkekler mayo o, bir kullanilmayan nis için birçok gözlerini açti.

Onlar kit olabilir. Bunlar önemsiz gibi görünebilir. Ve bazi kültürlerde, hatta var olmayan görünebilir. Ancak, erkek bikini, erkek kayis ve hatta erkek g-dizeleri önemli bir mesaj gönderebilirim – bu moda gibi dünyanin birçok kültür gibi çesitli olabilir, ama en iyi bakmak bizim arzu her zaman sabit kalir.

Onlar yüzme gittiginde Antik çagda, insanlar giysilerini çikardi. Gerçekten de, daldirma siska modern zamanlarda önce serin yoluydu.

Erkek mayo en erken kullanimi Japon izlenebilmektedir. Japon erkekler pestamâl kendi özel alanlari sarili giydi. Böyle pestamâl bir fundoshi çagrildi.

Günümüzde, erkek yüzme giyer daha estetik ve fonksiyonel. Bazilari takan bakmak iyi yapmak … ve islak olsun ne zaman su ve kilo birikir olmayacaktir.

Örnegin, alin, mayo Bati ülkelerinde popüler. G-dizeleri, kayis ve aralarinda olmak bikini: mayo çesitli kesimler var. Bu mayo erkek figürü varliklari vurgulamak. Ayni sekilde bir parça giymek daha iyi durus yanilsamasini verir. Onlar g-dizeleri, kayis ya da bikini ister, çünkü kesim var. Ayrica, bu mayo su emme püskürtmek. Bazi polyester hazirlanmis olmasina ragmen genellikle, spandex ve naylon yapilmistir.

Önce 1996 Olimpiyatlari için, yüzme külot yaris özetleri kabul edildi. Speedo, kesinlikle, gerçek yarismalar ve eglence faaliyetleri için hem yaris külot, en çok taninan marka. Speedo onlar için tasarlanmis rekabet amaci asan ve genel kültürünün bir parçasi haline gelmistir – özellikle yaz sezonunda.

1996 Olimpiyatlari, ancak, müjdeledi yenilikler bu yaris giyim söz konusu oldugunda, ve dolayisiyla, genel olarak moda mayo en anlamina gelir. Speedo yavas yavas yaris Jammers degistirildi bisiklet sort benziyor giyer. Bazen, günümüzün yüzme yarismalarinda popüler sikistirma takim elbise gibi tüm vücudu kaplayan, uzundur.

Daha muhafazakar bölgelerde, Asya ve Pasifik gibi, Boardshorts daha açiklayici g-dizeleri, kayis, bikini ve hatta Speedos tercih edilir. Boardshorts aslinda sörf ve wakeboarding gibi daha az geleneksel su sporlari için kullanildi. Onlar uygun olmayan daha rahat ve daha fazla görünüyor baslica nedeni Ancak, yani moda tablolar haline gelmistir her zamanki g-dizeleri, kayis, bikini ve Speedo daha.

Erkekler için daha siradisi mayo mi ariyorsunuz? Bati bölgelerde popüler kare ayak takim elbise deneyin. Daha kisa bir kesim ile, sadece, dar bisiklet sort düsünün. Ayrica yüzme kamyon ve yüzmek külot gibi özellikleri kovucu ayni su sahip.

Farkli ülkeler ve farkli kültürler erkek mayo için farkli tercihleri ??vardir ve bunlardan herhangi – Borat en tanga tarzi mayo dahil olmak üzere – dogru kosullar altinda inanilmaz bakabilirsiniz.