E-ticaret yazilimi iletisim maliyetini düsürür

Müsteriler ayrica müsteri hizmetleri temsilcileri olarak adlandirilan, müsteri servis ajanlari araciligiyla yardim alabilirler. Müsteri hizmetleri ajanlar müsteri sikayetleri ve müsteri için uygun çözümler göz edebiliyoruz bir bilgi tabani, kullanimi ile sorulara cevap. Bilgi veritabanlari, ancak, müsteri taleplerini karsilamak için yeterli degildir. Müsteri hizmetleri ajanlar arama sonuçlari daraltarak yollarini kazanmak gerekir. Genel bir arama teknigi bir müsteri endise yanit olarak seçim için çözüm çok fazla seçimi ile müsteri hizmetleri ajanlar bastiran olabilir.

Kalite müsteri hizmetleri yazilim müsteri hizmetleri ajanlari hizla müsteri endiseleri cevap için, bu karar agaçlari, görüsme rehberleri ve arama ile birlikte kullanilabilir soru açiklama gibi belirli özellikleri sunup tam potansiyelini gerçeklestirmek için izin verir. Http://live247support.com gibi Müsteri Servis saglayicilar, kendi sistemine canli sohbet yazilimi uygulanir ve etkisini sorgular müsteri ve tüccar arasinda güçlü bir bag olusturur bu hizli cevap ifade vermislerdi memnun müsteri sayisinda yansitilir. Müsteri hizmetleri araçlari yardim müsteri hizmetleri ajanlarin kullanimi müsterilerin bir zaman kisa dönemde bilmek istiyorum cevap vererek müsteri tarafindan sorulan sorulara yanit en etkili olmak için.

Yazilim ayni zamanda yardimcilari müsteri hizmetleri ajanlari Canli. Bu yazilim bir müsteri tek bir sayfada ne kadar süredir algilayabilir ve müsteri yardima ihtiyaci olmadigini soracaktir. Sirket ile ilgili verilerin bir kütüphane elde edilen bilgiler müsteri sorgulari bir cevap vermek amaciyla yazilim tarafindan kullanilir. Bu yazilim yardimcilari müsteri hizmetleri onlara diger müsterilere odaklanmak için izin, aramalarin miktarini azaltarak ajanlar.

Tepki süresi daha hizli telefonda bir müsteri hizmetleri temsilcisi ile konusmaya kiyasla çünkü Canli Sohbet yazilim birçok müsteri tarafindan tercih edilmektedir. Müsteriler ayrica telefon görüsmeleri yapma güçlük ve çagri yapma gideri kaydedilir. Sohbet yazilim Canli ayni nedenlerden dolayi perakendeciler tarafindan tercih edilmektedir. Yazilim önemli ölçüde maliyet ve etkilesimler zaman müsteri tarafinda, hem de is tarafinda müsteri hizmetleri için azaltir.