ekstra para kazanmak için kolay bir tekniktir

Ek gelir elde etmek için yollar mi ariyorsunuz? Kendi ortaklik programi yoksa bile nasil, sizin için komisyon kazanmaya diger insanlarin yüzlerce istiyorum. Peki, katmanli programlari kullanarak yapabilirsiniz.

Bir katmanli program kendi çabalariyla üreten komisyon ödenir ve size altinda programa getirmek herhangi bir insan için kar yüzdesi ödenir hangi biridir. Bu tür katmanli
Programa sürü insan getirmek için bir çaba yaparsaniz programi çok güzel artik gelir saglayabilir. Eger altinda sadece bir veya iki kisi getirmek Ama, gerçekten çok fayda göremezsiniz.

Örnegin, ben beni altinda herkes kazanir komisyon 10% ödeyen bir katmanli programina katilmak. Bu çok gibi görünmeyebilir, ama zamanla ekler. Ben bu programa 90 kisi üzerinde getirdim. Bu seviyeye ulasmak olarak, kazanç güzel ekleyebilirsiniz. Ben 9 kisi çalisan ve benim için komisyon üreten var gibi Bu durumda, bu kadar. Ben yakin zamanda bu program ile zengin almak için gitmiyorum, ama hiçbir sey olsa bile, her ay benim için bana güzel bir toplami kazanir.

Nasil bu program insanlari getirmek mi? Bu iyi tarafi. Aslinda çok kolay. Ben, yer reklamlari e-posta göndermek, ya da yazi yazmak yok. Benim zaman, forumlarda gönderme ortak girisimler yapiyor, ya da Allah korusun kisisel telefon görüsmeleri yapmak harcamak yok. Sonra bunu nasil yaparsiniz? Kendi web sitemde birkaç reklam attilar. Hepsi bu kadar. Ben reklamlari tasarim ve siteme yükleyin yaklasik 5 dakika geçirdim ve bu oldu.

Yaklasik dört aylik bir süre içinde, ben 90 kisi hakkinda kaydolmak var. Bu ayda 20’den fazla insanlara çalisir. Bu programin en zor kismi kontrol bozdururken oldugunu. Hmmm …. Belki dogrudan yatirma araciligiyla kurma düsünmelisiniz!

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim özgür ebook alin ve online para kazanmaya baslamak!