i-phone kullanici dostu çok fonksiyonlu cihaz

I-Phone, internet telefon, Apple Inc tarafindan baslatilan ve pazarlanan multimedya akilli telefon tüm sorgulara cevap olan elinizde oldukça kullanici dostu çok fonksiyonlu bir cihazdir bagli bir internet oldugunu. Öte yandan bu bir I-pod ve tüp oldugu gibi eglence ihtiyaçlarini yeterli olacaktir.

Bu fonksiyonel çok ve kullanimi oldukça kolay Mac tabanli isletim sistemi var. Ilk nesil I-phone EDGE (GSM Evrimi için Gelismis Veri hizi) ile dört bant GSM vardi ve ikinci nesil HSDPA ile UMTS (Evrensel Mobil Telekomünikasyon Servisi) (Yüksek Hizli Indirme Paket Erisimi) sahiptir. Bu telefon veri iletimi ve ülkeler arasi sorunsuz dolasim tesis oldukça yüksek frekans ile saglar. Bu Touch ekran var ve çagdas yazilim sadece bir parmak kullanarak sey ve her sey yönetmenizi saglar. Bir I-phone ile mevcut temel islevleri altinda olarak belirtilmistir:

I-phone temel fonksiyonlari anlamak

Ana ekran tusu: Eger uygulama seçin ve ayni anda üzerinde çalismaya olanak saglayan bir çagri yaparken bu kullanilabilir, size I-phone uygulamasi sayfa alir. Arama yapma sadece sadece onun adi veya numarasi dokunarak kisiyi aramak temas ilerlemek gerekiyordu oldukça basit. Eger bilgisayariniz araciligiyla posta gönderiyorsaniz olarak gibi çesitli e-posta sunuculari için destek olarak I-phone ile e-posta, kadar basit: MobileMe, Yahoo! Mail, Google Gmail, Microsoft Exchange ve AOL.

iPhone hizli göz atabilirsiniz en ileri internet tarayicisi, safari ve 3G ve Wi-Fi ile vardir. Ayni anda PC ile senkronize imi. Büyük ve genis ekran ile bir sis kolay ve sik bir sekilde I pod özelligi erisebilirsiniz. Özelligi MAP bulundugunuz yerin ve yön bulmak için yardimci, hatta trafik raporu görebilirsiniz, ve mobil haritalari olusturmak için GPS, Wi-Fi ve baz istasyonu konumu teknolojisinin temelinde çalistigi için mümkündür.

Eger kalem ve kagit unutmak bile gün planlamak için hizli bir not yazmak nerede bir not defteri ile saglar gibi takvim yilinda insa, çok kolay yardimi ile de sizinle ayni göndermek için saglar bunun yardimiyla bir e-posta e-posta tesis insa. Bu sadece bir musluk onun, sen-tüp özelligi ile sikilmis hissediyorum izin vermez. Ayrica görüntüleyebilir ve yer imi içindekilerin kaydedebilirsiniz. Bu gelismis bir sürümüdür ve oldukça bir kullanici dostu bir dahili kamera ve fotograf uygulamasi vardir. Bu MobileMe Galeri dogrudan fotograflari ayni zamanda mesajlari onlari alir sadece.

Sadece tek bir dokunusla kolayca herhangi bir yerde ya da ülkenin tüm hava raporlar alabilirsiniz. Notlar daha sonra hatirlanmak yapma ayrica e-posta ile paylasabilirsiniz sadece kolay bir sey vardir. Iphone basit bir cep hesap makinesi ve ayni zamanda tam bir bilimsel hesap makinesi verir. Telefon, hesap makinesi degisikliklerin fonksiyonunu açmak gibi, çok basit.

Söylemeye gerek yok, I-phone çok amaçli, yardimci program, elit alet!