Internet pazarlama alaninda hiç kimse gücünü

Geçenlerde bir referans artis dönüsüm yardimci olup olmayacagini görmek için opt-in sayfa bölünmüs-test.

Kenar Çubugu: (veya daha fazla) iki parça trafik bölünmüs ve farkli web sayfalari onlari gönderdiginizde Özetle, bölünmüs test ediyor. Her biri tek bir fark tipik olarak aynidir. Daha sonra web sayfasi en fazla satis ya da opt-in getirir ve bu fark ileriye kullanmaniz gereken bir olup olmadigini bilmek hangi izlemek.

Çogu insan bir referans yardimci olacak diyebilirsiniz, ancak piyasada dogru ne kendiniz için biliyorum bu yüzden seyler test etmek için her zaman iyi bir fikirdir.

Bu durumda, evet, bonservis yardim – ben en ilginç sey oldugunu düsünüyorum olmasa da.

Ilk olarak, burada istatistikler sunlardir:

Referans olmadan sayfa: 10.37% opt-in orani.
Referans ile Sayfa: 14.40% opt-in orani.

Her iki sayfa bonservis disinda ayniydi ve bu numaralari yaklasik 100 opt-in pesinde. Yani testine göre ben olmadan daha bonservis ile opt-in% 4 daha fazla olsun. Yerlesmis oldugunu, bonservis içeri kalir

Ama burada daha ilginç buldum ne oldugunu …

Ben kullanilan bonservis Marlon Sanders, ya da Mike Filsaime veya Frank Kern, ya da herkes baska internet pazarlama sahnede bir “bilinen büyük peruk” var gelen degildi.

Bu internet pazarlama dünyasinda muhtemelen çok az insan hiç duymussunuzdur bir adam oldu. Ben bir gerçegi biliyorum, ama onun sitesini bakiyor ve ben onun bir oldugunu düsünüyorum onu ??google’da yok “kimse.”

Ben demek anlaminda “IM dünyada adini tanima.” Çogumuz da Nobodies oldugunu tanimi kullanarak – Ben adam belittling degilim ya da ne.

Benim açimdan bir fark yaratmak için bir “büyük isim” pazarlamaci destek olmasi kalmamasidir. Onlar yapiyor ve halka bunu söylemek konum ne isterseniz hedef pazar için (bir kimse) unutulmaktadir olsa kimse olumlu bir etki yapabilir.

Bir ürün veya hizmet satiyorsaniz ve Jane Doe hakkinda güzel bir sey söylüyorsa Eger pazarlama bu alinti kullanabilirsiniz eger, sorun. Onlar bilinen bir isim ya da büyük bir su var olmayabilir, ancak ürün veya hizmet hakkinda da samimi bir deyisle alici içine umutlari degistirmek için katalizör olabilir.

Böylece isimsiz kisi ve konusmaya ve ne gibi demek zaman alir her “kimse” için tesekkür ederim – Eger büyük bir fark yapma gücüne sahip bu test istatistikleri gördügünüz gibi, iyi bilinen ya da.