ipuçlari ve bir hediye listesi yapmak için tavsiye

Bir hediye listesi sizin için basit bir büyük bir anlasma yapar. Birden fazla kez ayni hediye alma bas agrisi gerekmez, siz sadece ne istiyorsunuz almak ve hediyeler arada emin olmak mümkün olacak.

Bir hediye listesi de arkadaslariniz için daha basit hale getirir. Hiçbir ipuçlari ile özgün bir mevcut ile gelip çalisirken çok zordur. Bu yüzden mükemmellik için hediye listesi baslangiç ??asagidaki ipuçlari ile geldi.

dükkanlar

Sadece dükkanlar birkaç kullanmaktadir. Bu seçim için sadece birkaç dükkan ile listenizi düzenlemek için ve yinelenen hediye kaçinarak size yardimci olacaktir kolaydir. Eger erisilebilir seyler seçin ve sizin arkadaslariniz onlar mevcut olan magazalar bildirin, ve nerede hediye listesine erisebilirsiniz onlara unutmayin emin olun.

Ben büyük bir alisveris ve özel magazalar bir çift almak istiyorum. Bu size bazi yinelenen hediye alabilirim her ihtimale seçin dükkanlarinda dönüs politikalari bakarak deger.

zamanlama

Bir kez bunu bir dükkanda küçük bir liste düzenlemek için faydali bir fikir daha sonra parti ya da dügün açikladi. Sizin yakin hayranlari ve bazi yakinlarinin da parti ya da dügün duymak bir kez bir sey satin almak için tercih edebilirsiniz. Ayrica herhangi bir parti ya da dügün önce en azindan bir ay hediye listesini almak istiyorum.

Listenize bir dügün için ise, en az 6 ay önceden haber sizin ve arkadaslarinizin büyük bir yardimci olacaktir. Güncellemek ve dügün yaklasimlarin gün olarak hediye listesine eklemek mümkün olacak, ve arkadaslariniz bugünkü ortaya çikarmak için yeterli zaman var. Sizin için dikkat etmeliyiz bir sey size her hafta listeleri kontrol emin olun bu nedenle, istediginiz hediye herhangi kesilmelidir gerek kalmamasidir.

Hediyeler

Arkadas ne gibi bulmak için listenizde koymak daha fazla hediyeler, daha umut verici öyle olacak. Yani “ana” hediye listesi ile baslar ve dügün degisim planlari gibi hediyeler ekleyin. Eger hediye listesinde ne kadar çok hediye, daha umut verici size istedigini elde edecektir.