isiniz için bir tüccar hesabi saglayici kullanan

Online is almak dikkate alinmasi gereken yönlerini bir yeri vardir. Bu zaman ve gerekli ama bir kez bunu yapmak sizin isiniz için para büyük bir anlasma yapmak için kullanilabilir platform oldugu yerde her seyi almak için çaba önemli miktarda alir. Tabii ki ilk web sitesi tasarlanmis ve kurulum online ve birçok firma ile dis kaynak bu konuda gitmek için yol almak gerekir. Bu genellikle ayni zamanda is için ödeme islenmesi için de geçerlidir. Peki yerde bir tüccar hesabi saglayici alabilirim?

Onlar güvensiz oldugu korkusu olmadan, kredi karti numarasi gibi kendi bilgilerinizi girin, böylece kimse sitenizden bir satin alma yaptiginda bir güvenli (sifreli) sayfasina alinir. Bu güvenli sayfa ödeme servis saglayicinin sorumlulugundadir bir ödeme isleme ag geçidi tarafindan saglanmaktadir.

Bu müsteri hesaplarindan online is kullanicilari tarafindan yapilan tüm ödemelerin transferi isleyen bir is hesabidir. Onu bu hesaplardan birini kurma söz konusu oldugunda Iste iki yolu vardir kar, vergi vb ayrilmistir önce ödeme akisini kontrol etmek için izin verdigi bu herhangi bir is için çok önemlidir. Kendi tüccar hesabi kurarak kurulum kendinizi çok isleyebilir. Çogunlukla böyle Iskoçya ve HSBC Bankasi gibi benim büyük bankalar saglanmaktadir Ingiltere’de tüccar hesabi saglayicilari sinirli sayida vardir. Sizinle olan banka bu alakasiz herhangi bir hesabi kurabilirsiniz ancak size mal olacak. Kurulum Standart fiyati £ 200 oldugunu.

Buna alternatif bir üçüncü taraf tüccar hesabi saglayici ile çalismayi tercih etmektir. Bu kurulum ve sizin için süreçlerin daha islemek için genellikle ucuzdur. Iki seçenek ile Tabii ki hala islem ücreti ödemeleri gerekecektir. Bir is tüccar hesabi isinizin çalisan kolaylastirarak böyle bir kontrol isleme gibi ödeme zorluklari büyük bir isleyebilir. Bunun sonucunda size is kendi çalisan daha fazla odaklanabilir.

Her tüccar hesabi saglayici farkli bir tarife sunuyor, bu nedenle isiniz için en iyi olan bir fikir edinmek için etrafa deger.