kazanmak için nasil competitions_ mükemmel kazanan cevaplamak, easily_ yazmak

Bu karar zamani geldiginde bir yarismaci rekabet giris kullandigi tonu ve yaklasim bir çok sayar. Kazanan giris resmi bir tonda olsa da, çogu zaman gerçekten üzerinde hakim kazanir, ilginç komik ve eglenceli giris var.

Hala ömür boyu bir yarisma kazanmis degil ettiyseniz o zaman bu kazanma ipuçlari yakin dikkat etmelidir.

1. esprili olmak.
Hakemler genellikle rekabet basina girisleri degil binlerce olmasa, yüz okuyun. Sadece girisleri gönderdiginiz adres tüm diger insanlardan öne gerekir, ancak bunlar makale yapmistir, diger girdileri okuma sakladim süre sonra zihinlerinde girisinizi sopa yapacak bir kanca gerekiyor. Esprili, özgün yorumlar yapma bunu sansinizi artirmak yapmak için bir yoludur.

2. eglenceli olabilir.
En yazili yarismalar kazanan giris yayinlamak için teklif, bu nedenle bir web sitesi, dergi ya da hakimler için diger yayin okuyucular için oldugu kadar yaziyoruz unutmayin. Hedef kitlelerine kim bilerek ve bu kitleye yazarak, daha kolay onlari yazinizi yayinlamak ve onlarin kazanan ilan için yapmak!

3. yönergeleri izleyin.
Yorumlayan birden fazla basvuru olan herkes incelemeyi çok daha büyük olasilikla kendi is yükünü azaltmak için nedenler ariyor gereken bir sonucu olarak yönergeleri izleyin yok girdileri siralamak istediginiz gitmiyor. Dogru bilgi, ya da diger basit bir hata, yazim hatasi dikkatsiz olmamasi hak ettigi ödülü kazanan adresinin girisini önlemek izin vermeyin!

4. SIZIN için dogru olan yarismalar seçin.
Her yarisma hakki her kisi içindir. Bu bir yarisma giren ve sadece bir sey anlayisli bir araya getirmek ve iyi düsünülmüs için gerekli uzmanliga sahip degilseniz girisi üzerinde çalismaya vakit geçirmek için iyi bir fikir olmayabilir. Herhangi bir zamanda dünyada çalisan yarismalar binlerce, bu yüzden en az birkaç sizin için mükemmel olacak unutmayin!

Da bunlari girin nerede yarismalar olursa olsun kazanmak yardimci olabilir – bu yönergeleri izleyerek online yarismalar için kayitlar gelistirmek size kazanmak için emin!