magento tabanli e-ticaret web tasarimi ve web gelistirme

Magento bugün mevcut dünyanin en hizli büyüyen e-ticaret platformu oldugu söyleniyor. Bu her magaza tasarimi eTicaret girisim yönü, sergileme, promosyonlar, satis takibi ve daha yönetmenize olanak saglayan saglam bir web sitesi platformudur. E-ticaret için Magento web tasarim platformu da odaklanmis mikro siteler, çesitli magazalar ve sayisiz perakende seçenekleri olusturmaniza olanak saglar.

Magento online magazalar eklenti seçenekleri olarak kullanilabilir ya da profesyonel özel ihtiyaçlarini karsilamak için web tasarimcilari ve web gelistiricileri tarafindan programlanabilir ek seçenekler sunuyoruz. Magento dahil olmak üzere çesitli sekillerde benzersiz müsteri deneyimleri olusturmanizi saglayan açik kaynak kodlu bir yazilim:

Hediye kartlari
Hediye çekleri
Özel magazalar ve satis
Etkinlikler (ve etkinlik davetiyeleri)
Müsteri magaza kredi
Içerik evreleme ve birlestirme
Sinirli katalog erisim
Güçlü veri sifreleme
içerik yönetim sistemi
zengin merchandizing paketi
Popüler muhasebe ve ERP sistemleri ile entegrasyon
Tam sayfa önbellege alma
Sayfa performans için ince ayar

Bu islevselligi gelismis ve oldukça kullanici dostu hem de çünkü Magento web sitesi gelistirme platformu uzman web tasarimcilari ve uzmanlari ile çok popüler. Magento ile tasarlanmis ve insa siteleri çok yönlü ve dinamik bir pazarda önemli bir özelligi hizli bir degisim ve hatta volatilite için kaydetti.

e-ticaret web fiyatlandirma dahil olmak üzere ürün bilgileri, eklemek, kaldirmak ve degistirmek için önemli özgürlük sirketlere Magento teklif ile tasarlanmis siteler. Belirli magaza ya da mikro-sitelere özel fiyatlandirma ve ürün kataloglari veya katalog bölümleri hem kisitlamak yetenegi kullanicilarin pazarlama çabalarini en üst düzeye çikarmak ve satmak için tüm firsatlardan yararlanmak için ve müsteriler hala sitede alisveris sirasinda yukari-satmak için en iyi firsat verir.

Magento tamamen arama için optimize edilmis çünkü sitenize yeni ziyaretçi çekmek ve magaza (ler) tasiyarak özellikle yararlidir. Bu sürekli isinizi büyüyen önemli bir faaliyettir. Pazarlama potansiyel müsterilere daha genis bir nüfusa ulasmaya yardimci, ancak müsteri ihtiyaçlarini daha derin satmak için müsteri davranislarini izleme kolaylastirmak sadece sahiptir.

Nedeniyle çok yönlülük ve saglamlik Magento ile çalisan, ayni zamanda, çünkü üçüncü parti uygulamalarin herhangi bir sayi ile entegrasyon kolayligi nedeniyle gibi web sitesi tasarimi ve gelistirme uzmanlari. Magento gelistirilen Siteler tüm yönetici faaliyetlerin bir günlük vardir.

Bizim uzman web sitesi tasarimcilari ve uzman gelistiriciler Magento platformda yeni bir site binada size yardimci olabilir. Magento ürün sunumlarini bir dizi ve karmasik satis ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek için arzusu ile daha karmasik çevrimiçi magazalar için idealdir. Bu platformun fiyati küçük veya indirim magaza operasyonlari için engelleyici olabilir. Uzmanlarimiz bir tugla ve harç çalisma faaliyet ya da sadece çevrimiçi bir varligi isteyip, mükemmel bir online magaza olusturmak için sizinle birlikte çalismak mutluluk duyacagiz.

Bizim high-end perakende operasyonlar müsterilerine Magento, platformun müsteri bilgi yönetimi özellikleri ve Magento platformu sagladigi müsteri ve ürün segmentasyonu seçenekleri raporlama yetenekleri ile çok mutluyuz. Ince ayar için izleme sepeti terk bilgi ürün kategorisine göre en iyi müsteri sergileme veya tespit olsun, Magento bir perakende satis web platformu için iyi bir seçimdir.