ml-b cree xlamp led baslatti

Cree LED aydinlatma sirketi alaninda pazar lideri (Nasdaq: Cree) tasarim lansmani gibi paneli isiklari gibi hafif görünür alanlarda, dagitilmis uygulamalar için güç, aydinlatma-sinif performans dörtte biri Watt altinda çalisabilir ilan ve floresan tüp LED alternatif ürünler tabanli.

Aydinlatma ekipmani üreticileri çok düsük güç tek tip bir aydinlatma görünüm elde etmek için, LED difüzör yogun altinda ayarlamak için çalisiyorlar. Ancak, bu ne siki gereksinimi de müsteri beklentilerini karsilamiyor “Energy Star” (ENERGY STAR) elde etmek için tipik düsük güç LED üreticisi oldugunu. ML-B Cree XLamp LED bu durum degisecek. Kadar 50.000 saate kadar tasarim hayat, isik verimliligi, isil direnç ve lambalari ENERGY STAR standartlarini karsilamak destek güvenilirlik aydinlatma seviyesini saglayabilir.

Cree Sirketin Pazarlama Direktörü Paul Thieken bilesenleri LED, “dagitilmis aydinlatma uygulamalari için aydinlatma sinif performans saglarken ML-B, pürüzsüz düzgün bir görüntü için aydinlatma ekipmanlari üreticisi için talebi karsilamak için yenilikçi LED söyledi. ML-B basarili bir dogrudan LED aydinlatma ekipman isik çikisi, mükemmel denge “paket büyüklügü, verimlilik ve deger.

Sürücü altinda mevcut 80 mA, Leng Baiguang (5000K) ML-B kadar 30 LM isik çikisi LED, sicak beyaz (3000K) ML-B 24 LM isik çikisi yanar. ML-B LED ML-E LED ve ML-E gibi ayni boyut ve ambalaj, ve, vardir, renk alani ve 120 derece genis görüs açisi bir siki kontrol bütünlügü saglayabilir.