ne e-ticaret ve Faydalari o

Iyi E-Ticaret tüm hakkinda ne oldugunu anlamak için, bir düsünün. Arkadasiniz için bir CD satin almak ister misiniz? Çiçek bir tebrik karti ve grup gönderilsin mi? Belki de bir araba? Dubai, rezerv bir otel odasinda, bir uçak bileti satin alin ya da tedarikçileri ile is yapmak?

Daha sonra çevrimiçi. Bu kadar basit! E-ticaret online is yapma ile ilgili tüm anlamina gelir. E-Ticaret ile ilgili ziyaretçilerin web sitesine erismek ve ürün ve hizmetlerin bir sanal dizin geçmesi için izin, internette isinizi ayardir. Bir ziyaretçi o / o seviyor bir sey satin almak istediginde, bir online forum doldurup adiniz, adresiniz vb ödeme (genellikle kredi karti ile) yöntemi soracaktir. Sonra size o zaman sadece teslimat için bekleyebilir tüm bu bilgileri (Bu arada güvenli bir sekilde iletiliyor olan) girdiniz. Bu kadar basit. Bir Görüs Anketler göre, incelenmistir katilimcilarin% 62’si online alisveris planladiklarini söyledi.

E-Ticaret ile bir sey ve para ile ilgili hemen her seyi online magazalar, ilgili degil. Eger ödeme yaparsaniz (nakit, çek, kredi karti, vb ile) E-Ticaret yakinda hayata bir giris yapmak üzere. Bankalar ABD artik web üzerinden banka hesaplarina müsterilerine erisilebilirlik veriyoruz.

E-ticaret ilk güvenlik korkulari popüler olmamasina ragmen, Simdi gelismis teknoloji dünya çapinda milyonlarca insan rahat satin alma çevrimiçi hissediyorum yapti. E-ticaret büyük potansiyel gören, çogu kredi karti sirketleri kart online alisveris sonucunda sahte masraflar için sorumlu olmaz garanti ederek korkmus korkular yardimci oldu. Bütün bu faktörler e-ticaret bugün oldugu gelisen endüstri haline yardimci olmustur.
Kisacasi, E-Ticaret uygulayarak, tasarruf, 24 saat online-bir gün, 7 gün-bir hafta, hiçbir trafik sikisikligi, alisveris kalabaliklar, tasima asiri agir alisveris torbalari vs vardir