neden ve nerede web sayfalarinda google adsense reklam vermek için

en çok karli olacak sekilde web sayfalarinda google reklam vermek için nerede karar

Bu, tüm Google Adsense deneyimi en iyi parçalarindan biridir. Hiç kimse size disinda bu karar alir. Bu sayfa var. Sen nasil (sayfa basina 3 adet) çok, ne renkler ve sekiller kullanacaginiz karar almak ve sayfanin hangi bölümünün reklam alinacaktir. Eger üst veya alt kisminda reklam mi? Metnin ortasinda? Sola veya saga?

En önemli karar sitenize ziyaretçilerin ihtiyaçlarini dayanmalidir? Onlar için ne ariyorsun? Orada okumak veya sadece göz atmak için. Diyorlar, bir makalenin tamamini okumak varsa, onlar sonraki bir sey var bu yüzden Sayfanin en altindaki reklamlarinizi yerlestirerek deneyebilirsiniz. Müsterilerin ilk orada bakmak düsünüyorum çünkü bazi yayincilar sayfanin sol üstündeki reklamlari yerlestirerek yemin ederim.

Eglenceli sey tüm olanaklari denemektedir. Farkli reklam yerleri ve bir hafta boyunca farkli renk deneyin ve raporlar farkliliklari not edin. Basarili bir sey vurdugunuzda, farki göreceksiniz.

google reklamlari için kullanmak isteyebilirsiniz olanlar için bloggerparty.com profili

Blogger Parti Google Adsense ile para kazanmak için baska bir blog barindirma web sitesidir. Bir hesap olusturmak ve Google Adsense hesabi olustururken var yayinci kimligi kullanin. Bunu henüz yapmadiysaniz, bu bloglar ile para kazanmak için ilk adimdir.

Bloggerparty.com anda, hedefli Google Adsense reklamlarini blogunuza sayfalarinda görüntülenir. O zaman yüzde ellisi, reklamlar Google Adsense yayincilari ID ve Blogger Parti Adsense ID ya da ve belirtilen kisi arasinda bölünmüs olacak zaman diger yüzde elli olacaktir. Bu dogru, sevk reklam zaman% 25 olsun, hangi Blogger Parti’nin payi çikar degil, orijinal blogger veya sevk en.

Blogger Partisi “parti noktalari” Eger baskasinin blog bir sey ya da yorum yazmak her zaman vaat ediyor. Onlar henüz bir sey yapmak degil, ancak daha sonra Blogger Parti’nin yönetici göre ödüller için onlari ticaret mümkün olacak.