online bir tüccar hesabi kurmak için bir adim-adim kilavuz

Online tüccar hesaplari kurma ilk adim kurmak için dogru bir seçmektir. Sadece orada mevcut pek çok e-ticaret tüccar hesabi saglayicilari vardir, her biri farkli planlari online is ihtiyaçlarina ve boyutuna uyacak sekilde tasarlanmis her vardir. Sen hesap açmak için bir prosedür geçmek zorunda olacak ve bu saglayici ile bilgi paylasimi içerecektir. Bu bilgi paylasimi süreci bile baslamadan önce mükemmel saglayici karar vermek zamani gelmistir. Internet tüccar hesaplari ele iyi sirketler derece kullanici dostu web sitelerine sahip olacaktir. Hesabin Kurulum ve kullanim ile ilgili tüm ücretler ve ücrete çok net sunulan ve her biri farkli hesap plani için anlasilmasi kolay olacaktir. Bu böyle degildir, baska bir saglayici bulmaliyiz.

Bir kez ücretleri anlamak, ve kendi is ihtiyaçlari için dogru hesap eslesmis, aslinda hesap kurma islemine baslayabilirsiniz. Ilk adim temel bilgi vermek olacaktir. Adinizi yani sira is adini istenecektir. Bu isletme adi ve bir is telefonu numarasini vermeniz gerekir. Bu da geçerli bir e-posta hesabi saglamak için gerekli olacaktir. Isiniz için kullanilacak bir e-posta yoksa, gerçekten zaten online kredi karti alisveris isleme hazir degildir.

Genellikle, bu bilgi ilk alisverisi sonra, bir kullanici adi ve sifre seçecektir. Kullanici adi ve sifre kredi karti ödemeleri is çek hesabi aktarilabilir yere ag geçidi erismek için gidiyor gibi bu çok önemlidir. Bu kullanici adi ve sifre tehlikeye olsaydi, bu iyi olmaz. Yüksek güvenlik internet islemleri için verilen özen ve dikkat ile sifre seçin.

Sifre seçilir ve sitenin güvenli yan girdikten sonra, daha fazla bilgi saglamak zorunda olacak. Eger sosyal güvenlik numarasi gerekir ve dahil ise, bir Federal Vergi Kimlik numarasi olabilir. Sonraki bazi kritik bilgileri gelecek. Sen hesap numarasi ve is tarafindan kullanilan çek hesabi yönlendirme numarasini vermeniz gerekir. Bazi hesap saglayicilari su anda hesabiniza küçük bir ödeme yapacak ve islem dogrulamak için yatirilan tam miktari girin ve hesabi aktif hale gerekir. Bu dolandiriciliga karsi korumak için bir güvenlik önlemidir ve yatirilan miktari genellikle az bir dolar. Hesabi etkinlestirildiginde, özgürce ag geçidi erisim ve sunulan herhangi bir ekstra hizmetler yararlanmak mümkün olacaktir. Su anda, ayni zamanda web sitesinde ödeme pencere etkinlestirmek için tam prosedürü ögrenmek mümkün olacak, ve varsa alisveris sepeti özelligi baglanti nasil.