online ticaret artilarini ve eksilerini

Internet Online yas daha fazla insan ve satin alma mal geliyor gibi. Bu büyümeye devam edecek gibi görünüyor giderek artan bir egilim haline sahiptir. Ama online mali satin alma artilari ve eksileri nelerdir?

Dikkate birkaç sey vardir. Profesyoneller ile baslayalim. Online is için rekabet katlanarak büyümeye devam ediyor gibi mallarin fiyatlari asagi tahrik ediliyor. Bu tüketici yararina oldugunu. Online mal satin alma için bir diger avantaji kolaylik olacaktir. Bir bir fare basit bir tiklama ile çesitli magazalar ve çesitli ürünler göz yapabiliyor. Bu, tüketici daha fazla seçim ve ürün daha büyük bir etki saglar. Üçüncü yanlisi geleneksel magazalar araciligiyla yerel bulunmayabilir ürünleri satin alma olanagi olacaktir. Ebay gibi programlari kullanarak, tüketicilerin Singapur Roma’ya ürünleri satin alabilirsiniz.

Online mal satin alma ile büyük con güvenlik sorunu olacaktir. Bilgisayar korsanlari ve kraker kendi teknikleri daha gelismis olma ile, kredi karti bilgileri gibi hassas bilgileri çalinmis ve izin almadan kullanilamaz riskidir her zaman vardir. Pek çok online magaza bu mücadele için yerde çesitli güvenlik önlemleri var ama her sey karsi korunabilir. Örnegin birçok spam kredi karti bilgileri ortaya insanlari kandirmak için çalisan özel e-posta hesaplarina e-posta gönderebilirsiniz. Bu e-postalarin bazilari bile kullanicinin yanlis bir güvenlik duygusu içine lulling asina olabilir mesru bir sirket olarak poz.

Online mal satin almak çok yararli olabilir, ama orada tüketiciler için bekleyen pek çok tuzaklarina düsmek degil ayni zamanda, bu güvenlik sorunlari yorgun olmak öder olabilir. En iyi koruma potansiyel dolandiriciligi almak edebilmek için tüketici adina egitimdir.