salehoo toptancilar damla nakliyatçilar listesi, bu maliyetleri gerçekten deger

Ilk kez ben gerçekten süpheci oldugunu söylemek zorunda Salehoo çarpti.
Ben eBay satan bir ürün iyi bir kaynak bulmak için s çok mücadele edildi.

Ilk eBay basladigimda bir güvenilir buluyorum olacak ne kadar zor hiçbir fikri yoktu
Kaliteli ürünler kaynagi. Bir basladi benim ilk satici hesabi açti
Nihai ürün arayin.
Ben ne istedigini buldum sonra, ben bu ürünü almak yerden kendime sormaya basladim?
Ya da cehennem bu piç güç saticidan onun mal almak nereden?
Ben hiç bir fikrim yoktu.

Ben en yakin perakende dükkana gitti ve o da benim için çalisiyor, sadece görmek için, ürün satin aldi. Peki yaptim! Ben tekrar tekrar yaptim, ve ben her zaman benim için nasil çalistigini görmek için mutlu oldugunu, ürün tekrar tekrar satilan ve!
Tek sorun benim kar tabii ki çok az olmasiydi. Ben satis fiyati, ürünü satin aldi. Lanet olsun!

Ben daha iyi bir fiyat için dükkandan sormaya çalisti ama onlar isbirligi yapmak istemiyordu, ben farkli bir kaynak aramaya çalisti, ama bu ürün benzersiz oldugu için, ben baska bir yeri o zaman bu sadece dükkan bulamadi.
Ben bu ürün için farkli bir kaynak olmasi gerektigini biliyordu.

Ben bir sorun vardi, ben nasil cehennem bu dükkandan bu ürünü almak hiç bir fikrim yoktu. Ben net bir cevap aramaya basladi. Ben “bir toptanci bulmak için nasil” arama terimi “toptancilar”, ya da yazdiginiz zaman çözüm sunan pek çok farkli siteler çarpti.

Tüm bu “gizli tedarikçiler” ve “eBay güç saticilari listeleri”, aniden geldi. Ben çok mutluydum. Ve böylece naif! Bu yüzden çok fazla tereddüt olmadan gözlerimi üzerinde borç oldugunu ilk liste satin aldi. Hayal kirikligi korkunçtu, ben aradigim bulamadi. Bu liste gerçekten büyük, ama sadece birkaç telefon numaralarini ve kisileri en aktif olan, güncel edildi. Soygun toplam! Ve de konusmak için hiç kimse, hiçbir personel var,
Hiçbir online yardim, oh evet onlar bize sitede e-posta iletisim sol, ama ne, hiçbir cevap sanirim.

Eger sadece bu listede çalisti degil mi, hayir birkaç denedim ve hayal kirikligi büyük ve daha büyük oldu. Ben hiçbir sey için parami harciyorum oldugunu fark edince durdum.
Ama sonra bir sekilde Salehoo adli bir web sitesi benim ilgi var. Ben bir kez daha son kez denemek zorunda kaldi olsa. Onlar sadece çok hayir demek degil bir sey teklif etti.

Ben listelerin çesitli tedarikçilerin miktarini görmek için sürpriz ve her tedarikçi kendi geribildirim sahiptir. Daha sonra digerleri daha canli gibi görünüyordu. Gerçek insanlarin daha fazla hareket. Neredeyse her seyi tartisabilirsiniz onlar bile bir forum var.
Eger yardima ihtiyaciniz varsa canli bir uzman kisi size yardimci olacaktir. Bu liste ya da web sitesi diyebilirim, gerçekten dinlenme disinda duruyordu.