ücretli web anketleri – 5 büyük ipuçlari anketler ile para kazanmak için

Ücretli web anketler para hizli çevrimiçi yapmak için iyi ve dürüst bir yol olabilir. Bu sokaktaki ortalama insan için gelir firsattir. Herkes ücretli web ankete katilmak için alir. Sizin egitim durumu, gelir düzeyi, cinsiyet ya da irk üzerinde siki bir kisitlama yoktur. Ama bir yas sinirlamasi çogu durumda bulunmaktadir. Yine de, bu hala egitim ve bir miktar cep harçligi kazanmak isteyen olan gençler, ya da çocuk bakimi ve ek çalisma arasinda hokkabazlik esneklige sahip istediginiz is-at-home anneler için bir gelir hazir kaynak sunuyor eve gelir. Bu makalede, ücretli web anketleri ile para kazanmak için yardimci olacak 7 hizli ve büyük keyif paylasmak istiyorsunuz.

ipucu 1 – Otomatik form doldurucusu olsun

Ücretli web anketlere katilmak için, anket sirketleri ile kayit olmaniz gerekmektedir. Bunu Ama önce, bir otomatik form doldurucusu özelligi oldugunu plug-in bir Mozilla yararlanmak unutmayin. Zaten ücretsizdir. Alternatif olarak, RoboForm deneme sürümünü indirmek ve bir profil olusturmak. Her anket sitede kayit oldugunuzda, otomatik form doldurucusu kisisel bilgi içeren formlari isareti kadar çalismak ve otomatik doldurmak için baslayacakti. Kopyalama ve benzeri adres, e-posta, cinsiyet ve benzeri yapistirma yok. O zaman büyük bir tasarruf!

ucu 2 – birçok anket sirketleri katilmak

Aslinda, bulabileceginiz gibi birçok ile kaydolmak gerekiyor. Bu kazancinizi artirmak ve ödenen anketleri anket sirketleri yüzlerce kaydolarak yüzden gerçekten ücretli web anketleri ile tutarli bir gelir yapmak Birçok insan yok içeri akisi tutmak saglamaktir.

ucu 3 – iyice üyelik profil tamamlamak

Anket tutanlar bir çok iyice üyelik profil doldurma degil hata yapmak. Kayit amaciyla bilgilerini kullanarak disinda, sizden ayrintilari alma niyeti anket sirketleri sunduklari üzerindeki ücretli web anketleri karsi profiline uygun, böylece olmasidir. Onlar davet uygun adaylar ariyoruz. Bu yüzden kendinizi onlara doldurarak bir iyilik yap.

ucu 4 – bütün anketlere katilmak

Ilk ise baslamak zaman, yapilacak en ücretli web anketler hakkinda çok seçici olmayin. Anket sirketleri size taahhüt olup olmadigini görmek için kontrol etmek ve uzun süre onlarla kalmak gerekir olmasidir. Bu en yüksek ödeme tasiyan ücretli web anketleri genellikle iyi bir sicili olanlar gönderilir oldugu da dogrudur. Ayrica, bazi sirketler sadece Katiliminiz için bir ödül olarak bir çekilise sunabilir. Birçok kisi bilmiyorum ama ödül çekici olabilir ve anket girenlerin havuz çok büyük olmadigi için kazanma sansi oldukça yüksek olabilir.

ucu 5 – e-postanizi kontrol düzenli gelen kutusu

Onlar hazir bir ücretli web anket var her anket sirketleri potansiyel anket girenlerin e-posta davetiyesi göndermek gibi bu önemlidir. Artik çogu ücretli web anketleri katilimci sinirli sayida sadece gerektirir. Ve çok sik, bu ilk gelen-ilk hizmet olarak üzerindedir. Böylece bir kez bos dolu, bu kadar! Eger tekne kaçirdi.

Bu 5 ipucu izleyerek ödeme anketleri ile büyük bir baslangiç ??olsun yardimci olacaktir. Ücretli web anketleri ile hizli nakit yapmaya daha güçlü ve etkili ipuçlari için, benim anket blog okuyun.