yasal olarak online full cd dinlemek için nasil

Yaklasik 2000 yilindan bu yana, dosya paylasim yazilimi internet üzerinde hashas edilmistir. Temmuz 2001’de kapatildi örnegin Napster, alin. Napster ücretsiz olarak dünyada kendi müzik paylasimi diger insanlardan tam MP3 sarki download edelim. Napster yasal yetkililer tarafindan kapatildi sonra, iTunes gibi yasal bir müzik magazasi çevirdi Roxio tarafindan satin alindi.

Kazaa da aslinda hala bazi insanlar tarafindan bugün kullanilmakta olan son derece popüler bir dosya paylasim programi oldu. Birkaç yil sonra, ancak kapatildi. Bir korkutmak Kazaa diger insanlarla müzik paylasilan vardi bazi insanlar milyonlarca dolar için RIAA tarafindan dava zaman basladi.

Gördügünüz gibi, bu bir dosya paylasim hizmeti kullanmak için belli ki akilli degil! Her seyden önce, bu yasadisi. Bu potansiyel olarak milyonlarca dolar için dava alabilirsiniz. Ikincisi, bir CD üretmek için para maliyeti ve bunu çalmak eger, sadece sizin gibi grup ya da sanatçi zor durumda. Her neyse, size, Best Buy bir CD olur çalmak degil mi? Neden internette bir çalmak istiyorsunuz?

Eger bir dosya paylasim hizmeti kullanmak için gidis degildir Yani, diger seçenekleri nelerdir? iTunes bir seçenektir. Ama iTunes sadece genellikle yaklasik 10 $ olan bir CD, satin almadan önce 30 saniyelik örnekler dinleyebilirsiniz saglar. On CD satin aldiysaniz, bu 100 $.

Bir maliyet-etkin bir çözüm Gerçek Rhapsody adli bir programdir. ITunes bir CD fiyatina – Bu 10 $ bir ay için bilgisayariniza akisi sinirsiz yüksek kaliteli müzik saglar. Düsünün: Bir CD fiyatina için (sinirsiz dinleme) istediginiz kadar CD olarak dinlemek için olsun.

Gerçek Rhapsody hakkinda bir çok sey yasal olmasidir. Gruplar ve sanatçilar bir CD oynamak her zaman ödenir. Ama dinlemek ne kadar olursa olsun, yine de 10 $ bir ay var. Endise daha fazla avukat veya dava yok.

Rhapsody hakkinda diger iyi sey, hizli ve hiçbir casus yazilim var olmasidir. Sadece oyun tiklayin ve neredeyse aninda yüksek kaliteli (CD kalitesinde) parça çalinir. Genellikle Kazaa gibi dosya paylasim programlari ile olarak paketlenmis hiçbir casus yazilim yok.

Baska bir yasal dinleme seçenegi YourMusic oldugunu. Ama ucuz – YourMusic fiziksel CD satiyor. Bu ücretsiz gönderim sadece $ 5,99 CD var. Gerçek CD güzel görünüyor çünkü CD kendimi ve sadece yakmak zorunda kalmamak için kisisel olarak, ben gerçek, gerçek CD olmasi gibi, çünkü YourMusic gibi.

Ben çok her iki program tavsiye – Gerçek Rhapsody ve YourMusic. Onlari kontrol edin ve onlar sizin için dogru iseniz bakin. 5,99 $ (tek CD) için dolar 0.99 YourMusic için gerçek Rhapsody deneyebilirsiniz.

Gerçek Rhapsody ($ 0.99/1st ay): http://kfzy.com/RealRhapsody
YourMusic ($ 5.99/CD): http://kfzy.com/YourMusic