yüksek riskli tüccar hesabi hakkinda mitler ve gerçekler

Bir yüksek riskli tüccar hesabi açilmasi düsündüm ama efsane ne oldugunu ve aslinda ne oldugundan emin degil mi? Orada bu hesaplari hakkinda orada yanlis bir çok sey var, ama bazilari tarafindan yapilan varsayimlardan tüm bunlara ragmen, bu hesaplar birçok isletme ihtiyaciniz nelerdir. Eger bir online tüccar hesabi açmak istiyorum düsünüyorsaniz onlara birçok Perks var oldugunu göreceksiniz.

Yüksek riskli tüccar hesaplari ile ilgili en yaygin mitler biri sadece yasadisi islemler için kullanilan olmasidir. Bu basitçe dogru degildir. Bu hesaplar için en sik kullandigi bazi yetiskin eglence siteleri ve gerçekten is e-ticaret web siteleri vardir. Bu hesaplar genellikle bu gerçekten mesgul siteler için gerekli olan ve kisa bir süre içinde nakit bir sürü isleyebilir hizmet vermektedir. Bu okunakli isletmeler ve kurmak oldugu sekilde veya yaptiklari is hakkinda yasadisi hiçbir sey yoktur. Bir online tüccar hesabi insanlarin mesru yollarla daha az hesaplari kullanan bazi durumlar vardir ama, bir banka hesabina sahip olarak yasal olarak olabilir, ama hemen hesap her tür söylenebilir.

Online kredi karti hizmetleri hakkinda diger mitler biri de tamamen güvenli olmasidir. Büyük adimlar bir online kredi karti islem hizmeti aptal kanit yapmak için yapilmis olsa da, henüz oldukça yok. Bilgilerinizi yani sira müsteri bilgileri yolunu kesmek için çalisiyor olabilir su anda orada hacker var. Eger bir online kredi karti islem hizmet için ödeme ne zaman bir kisi digerine gönderilen tüm bilgilerin sifreli oldugunu istemeniz gerekir. Bilgilerinizi sifrelenmis olan kimlik hirsizligi ve dolandiricilik riskleri ortadan kaldirmak olacaktir.

Baska bir efsane bir online tüccar hesabi sadece zengin için olmasidir. Bu geçmiste bir gerçek olabilir iken, artik bir gerçektir. Eger nispeten uygun fiyata bir online kredi karti islem hizmeti için ödeme yapabilirsiniz. Bu online ödeme kabul saglayacak Sadece daha fazla tüketici sadece online ödeme yapabilirsiniz olanlar ile is yapmak istiyorum, çünkü daha fazla para kazanmak için, ayni zamanda saglayacaktir.