altin stoklama ve zorlu ekonomik altin tüccarlar içine toptan isletmeler ve bireyler hem açin

Ekonomik kriz bireysel alicilara toptan sanayinde, birçok sanayi üzerinde büyük bir etkisi olan ve issizlik orani Kaliforniya’da 11 yaklasik% alma gibi, yeni bir altina hücum gelgit ortaya çikar. Islerini kaybetmis Bazi insanlar California nehir kiyisinda altin bulma firsatlari aramaya basladi. Olursa olsun bireysel mücevher magazalari veya toptan isletmeler artik batan bir borsa karsi bir sigorta olarak altin satin alma vardir. Ekonomik yavaslama ve artan altin fiyatlari altin madenciligi bir çilginligi wakened var.

Altin madenciligi topraktan altin elde etmek için bir süreçtir. Altin büyük ölçüde reaktif bir malzeme oldugu, Düzenli bir saf halde bulunur. Ama altin var yamalari bulmak için ve yerden almak için bir meydan okuma. Altin almak için birden çok yöntem vardir. Amatör arasinda en sik kabul edilen bir altin tarama teknigidir. Yöntem, altin su agirdir ve çözelti altindaki batar oldugu prensibi kullanmaktadir. Islemciler su ile tencerenin ve yüzen yabanci maddeler böylece kaldirilir. Bu yöntemi kullanarak, altin kazma onlarin paketleri altin ile eve dönmek.

Amatörler tarafindan kullanilan yöntem, sadece ilkel bir yöntemdir. Bazi altin derin kaya gömülü ve toprak yüzeyinde mevcut degildir. Metal dedektörleri kullanmak gibi bazi teknikler altin bulmak için kullanilir. Ve bilgisayar titizlikle altin miktari ne derinligi ve hesaplamak için kullanilir. Altin varligi güvence oldugu cevheri disari kazma mekanik yöntemi kullandiktan sonra, örnek bir yararli is faaliyeti ise analiz uzmanlari için laboratuara gönderilir. Ayrica, altin kasif hükümetten izinleri almak gerekir. Yüksek kaliteli altin elde etmek için, bu tür siyanür isleme gibi kimyasal Teps istihdam edilmektedir | ikinci el | alinir.

Bu Amerikan vatandaslarinin 2007 daha yüzde 42 daha yüksek, 2008 yilinda altin 77 ton satin gösterilmistir. Altin fiyatlari ons basina yaklasik 900 $ ulasti.

Taki toptan ve perakende isletmeler için, müsterilerine yeni adet satmak daha eski taki parçalari kazanmak ve geri dönüsüm için bilgedir.