bilgisayar ve aksesuarlari

Bir bilgisayar satin almadan önce exactually ne istediginizi karar vermek önemlidir. Ihtiyaçlarinizi ne düsünün. Bu ultimatly satin almak bilgisayar hangi tür yapmak karari etkileyecektir. Ne kadar bellek gerekir? Ekran karti ne tür size en uygun olacak? Bir masaüstü veya dizüstü satin almaliyim? Islemci ne tür size en uygun olacak? bu karar bir sorun olabilir.

Eger bir sey gibi bir bilgisayar satin almak istediginizde, size satin gerektiginde satin almak önemlidir. Sonuçta, ne istediginizi beklemek ne kadar uzun olursa olsun, her zaman alti ay içinde ucuz olacak.

Eger bir bilgisayar satin almak istiyorum onlara zaman size bu konuda yardimci gerekir fonksiyonlari, kalite ve en önemlisi yerel bilgisayar dükkaninda devam eden teknik support.The satis elemani dayali satin almak istediginiz bilgisayari seçin.

Ayrica bir bilgisayar satin aldiginizda ihtiyaciniz hangi ek sürücüler karar vermeniz gerekir. Bu CD ve DVD yazicilar, CD sürücüleri ve Zip sürücüleri içerebilir.

Bir bilgisayar satin alirken göz önünde ekstra aksesuarlar da vardir. Eger internete baglanmak isteyeceksiniz? Bunu bilgisayar veya dis yerlesik olup olmadigini, bir modem gerekir. Bu ihtiyaciniz olacak bir isletim sistemi (örnegin, Windows, vb) gibi – Ses kartlari, video kartlari ve hoparlörler de bir bilgisayar satin alirken hem de önceden yüklenmis ne gibi yazilim dikkate alinmasi gerekir.

yazicilar
Bir bilgisayar aksesuar hepimizin ihtiyaci. Siyah-beyaz ve renkli lazer için ucuz mürekkep jetleri, farkli yazicilar bilgisayarinizla birlikte farkli isler yapmak için tasarlanmistir. Bu yeni yazici alirken yapmak için birkaç seçenek olacak: fiyat, hiz ve baski kalitesi ana olanlardir. Mürekkep püskürtmeli yazicilar ve dijital kameralar fotograflari basmak nasil degisiyor. Özel fotograf mürekkep ve kagit ve mürekkep püskürtmeli / kabarcik püskürtmeli yazicilar bir fotograf bir dijital görüntü dönüstürme için en iyi seçeneklerden biri haline gelmistir ile yazici yükleyin! Hiz ve keskin metin için tek renkli lazer yazicilar gerçekten müthis.

tarayici
Bu bilgisayar aksesuar bilgisayariniza içine girisi içindir. Bir tarayici, e-posta bilgisayariniza fotograf almak islemek, kartlari, vb eklemek için diger tek yolu bir dijital fotograf makinesi yoksa Grafik tasarimcilar giris resim vb genellikle bir tarayici kullanacak

hoparlörler
Bu çogu bilgisayar ile donatilmis bilgisayar aksesuarlari bulunmaktadir. Ama ‘oyuncular’ gibi bazi insanlar surround ses için yükseltmek istiyorum. Pek çok farkli tip ve marka bulabilirsiniz.

klavye ve fare
Bu da genellikle bir bilgisayar sistemi ile gelen bilgisayar aksesuarlari bulunmaktadir. Insanlarin çogu bilgisayarin ömrü boyunca yenilerini satin almak zorunda olsa da. Bu bilgisayar sistemi kendisi sürece sürmez olmasidir. Tabii ki, bu onlara ne kadar kaba onlari, ve ne kadar temiz bunlari tutmak kullanmak ne kadar baglidir.

dave burton
www.discount-notebooks.net