bir dizüstü veya masaüstü için büyük nedenleri

Birçok kisi bu gün kendi bilgisayar olmadan günlük faaliyetlerini baslatilamiyor. Bu masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, netbook’lar ve tablet içerir. Basit ve daha ucuz internet erisimi alternatifler bu egilimi önemli ölçüde ekledik, ve, hiç süphesiz, bu her yerde kisa bir süre gitmiyor bir egilim.

Is-ne olursa olsun bu ofis ya da için olup olmadigini bir dizüstü veya masaüstü satin almak için temel nedeni okul oldugunu. Çünkü bütçe veya mekan kisitlamalari, insanlar genellikle sadece bir ya da diger olacakti. Bazen, ancak, bazi kisilerin de olacakti. Masaüstü muhtemelen programlama gibi isleme-agir faaliyetleri için kullanilacak (özellikle ek olarak, bu bir sunucu gibi fonksiyonlari), dizüstü bilgisayar evden çalismak için istihdam edilecek. Birçok kisi masaüstü bilgisayarlar için özellestirme olanaklari ilgi, En Son Model dizüstü bilgisayar sahip gibi digerleri ise. Vardir

Birçok yolu, web sörf kütüphaneye gidiyor ve bilgi almak için Yellow Pages araciligiyla thumbing yerini almistir. Belirli konularda uzmanlasmis çevrimiçi sözlükler, ansiklopediler ve web siteleri bol ve bilgi bollugu verir. Aslinda, bazi kisilerin kütüphaneye gitmek, ama sadece kütüphane koleksiyonundan dijital kitap erismek için kütüphane bilgisayardan internet erisimi için.

Kisisel bilgisayar veya dizüstü bilgisayar eglence degeri yaygin olarak kabul edilmektedir. Baska nerede bir rahat sohbet, video, oyun ve müzik kayit izleyebilirsiniz, web sörf kitap okumak, ve tek bir makine veya cihazda oyun oynamak? Hatta küçük çocuk egitici oyun oynarken ya da egitim film izlemek için bir Kisisel bilgisayar veya dizüstü bilgisayar kullanmak için tutored olabilir.

Onlar gerçekten makinelerinin önemli kullanilarak paralarinin karsiligini alacak çünkü iskolik ve sosyal Networkers, büyük olasilikla çok iyi bilgisayar sahipleridir. Onlari daha sonra kendi bir e-posta ya da posta ile yanit, her sabah güncellemeler ilk sey için kendi e-posta veya Facebook hesaplari kontrol hayal etmek zor degil. Internet’e bagli degilken bile kendi dizüstü veya Kisisel bilgisayar kullanacagindan iskolik, kenar var.

Hatta elektronik normal kullanicilar olmayanlar PC ve dizüstü bilgisayarlar için çizilir. Ama bu gerçekten baska bir sey daha net erisim için daha fazla. Havayolu uçus ve otel rezervasyonlari için bireysel bankacilik gida alisveris sunuluyor çevrimiçi hizmetlerin miktari Bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar cihazlarin düzeyde kabul olacak o gün er millet düsündügünüzden daha gelebilir onlara yarar bu tür araçlari yaptik .

Diger araçlar, cihazlar ve aletleri ile birlestiricisi dizüstü bilgisayarlar ve kisisel bilgisayarlar için çalismalar devam ediyor. Halen, bu kameralar, yazicilar, TV ve mobil müzik çalarlar baglanabilir. Bu Bluetooth gibi, ya da teller ile kablosuz olarak elde edilebilir.

Üreticiler sürekli dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayar, daha hizli, daha hafif ve daha dayanikli hale getirmek için yöntemler düsünüyor. Montaj kullanilan malzemelere isleme çipi itibaren, islem makineleri eski büyük, kutu gibi yapilar önemli ölçüde gelismis var. Süphesiz, bu makineler ve cihazlar için neler yapilabilir daha birçok yenilik var. Sayisiz insanlarin hayatlarini sunar kullanimlari ve kolaylik her ile, pc büyümeye ve gelisen devam ediyor büyük bir bulustur.