büyük 8 kolayliklar casus kamera

Hiç ne ev veya isyeri içinde bir casus kamera olan en iyi faydalari vardir merak ettiniz mi? Güzel, daha fazla merak – biz faydalari nelerdir bir kisi söyler kullanisli bir listesini ve bunlarin arkasindaki gerçek düsünce sahip çünkü!

1) çoklu görev stilleri

Mevcut ultra modern gizli casus dadi kameralar sadece casus kameralar degildir. Onlar su anda günlük ürünlerin yani sira düzenli olarak yararlanabilirler esyalari içine inlayed konum – hatta dadi kamera özellikleri veya yetenekleri kullanmak olmadigi halde. Çalar saatler, duvar saatleri, kalem kutulari, tam isleyen stereo sistemler; bu mükemmel ögelerden bazilari simdi özelligi kolay kullanimli ve yüksek teknoloji mikro casus dadi kameralar.

2) Bu insanlar Zaman için kapali Sorma

Muhafizlar yavas gün gerekir, ve bekçileri hizli bir uyku yani sira uyku gerekiyor, ama casus kameralar yani sira kayit görüntüleme üzerine tutabilir – kisa süre sonra size yatak için gitti sahip. Yani sira uzun gerekirse – Bir kisi onlari baglamak ve hepsi de zaman ile ilgili uzun bir süre için faaliyet olarak yüklenir terk edebiliyoruz. Zaman düsünceler ne olursa olsun, hücresel dadi kameralar sizin ve sevdikleriniz için görev olabilir.

3) gizlemek ile iliskili bilgi

Bu tanima ortadan kaldirir eger bir casus kamera veya internet Web protokolü dadi kamera sadece yararlidir. Neyse ki, bugünün ultra modern casus kameralar düz görünümünde tamamen gizlemek için tasarlanmistir. Açikça igne deligi kameralar, inanilmaz derecede küçük boyutlarda, çünkü sira, mükemmel stilleri gibi bazi üstün özelliklere sahip, dadi cams herhangi bir oda ile ilgili olarak içinde yerlestirilebilir ve tek basina herhangi bir istenmeyen odak çeken olmadan herhangi bir senaryoda kullanilabilir.

4) Her yerde onlara güvenin

Koyu aydinlatma içinde veya canli aydinlatma ev, ofis, kapali, açik havada, – hiç önemli degil. Mevcut çok amaçli casus kameralar mükemmellik ve güvenilirlik her zaman saglayan herhangi bir yerde kullanmak ile ilgili olusturulur. Mutfak alanlari, uyku odalari, depo, çalisma alanlari – korumak ve izlemek için bir yere sahip olanlar için, sadece gerçek is tamamlayabilirsiniz uygun bir dadi kamera var.

5) modern teknoloji

Ne kadar vücut casus kamera teknolojileri koymak yillar boyunca gelismis sunuyor belirlemek amaciyla kesinlikle inanilmaz. Önce, siralama her türlü ile ilgili bir video kamera, büyük hacimli ve pahali – aslinda yararlanmak için zor söz degil. Simdi, casus kameralar çok kullanici dostu olma egilimindedir, ancak ileri görüslü gerçeklestirmek kullanan gerçek ayni zamanda, kimsenin de dakika içinde çalisan olarak 1 kadar sahip olabilir – ne olursa olsun rahat veya deneyimli onlar birlikte nasil konum ile ilgili dadi cams.

6) çok yönlü

Nasil bir casus kamera 3000 ft uzak bir kisiden konuma istiyorum ve mükemmel net bir biçimde ve kesintisiz kalmadan oluyor ne görüyorsunuz? dadi cams gerçek dünyada istihdam edilmektedir için tasarlanmistir – hem de degil sadece aliciya kamera ile 100 ayak mesafesindedir. Gözlemlemek, ya da dikkatli bir sekilde çok, zor ulasilmasi yerle ilgili izlemek için istediginiz büyük ev olanlar için, o bir kisi için ne yapabilirim daha casus kameralar ile iliskili çok sayida türü vardir.

7) uzun tüm isik

Bazi casus kameralar sadece parlak bir isik içinde çalisir. Koyu aydinlatma içindeki diger insanlar. Ama bugün modern dadi kameralar tüm aydinlatma kosullari ve kapasiteleri çalismak üretilmektedir. Aslinda, özel olarak çevreleyen aydinlatma düzeyleri azaltmak kez otomatik olarak belgeleyen aksam üzerine degistirmek için tasarlanmis olma egilimindedir casus kameralar bulabilirsiniz. Ev ve sevdiklerinize güvenlik ve emniyet günes yükselir veya takim bir kez ateskes degil, çünkü iyi çünkü cep casus kamera kayit üzerine devam edecektir – olursa olsun kullanilabilir ne kadar canli ve hatta gri.

8) gerçek zoom lens asla yalan söylemez

Sen küçük igne deligi zoom lens aslinda çok iyi bir anlasma görebilirsiniz ancak bu, bunu kontrol etmek için inanmazsiniz. En lensler ayni küçük lens gerçekten vizyonu ile ilgili 90 derece alani içinde üzerinde ve üzerinde oluyor her seyi yakalayabilir, çapi içinde 3/4 “daha mi büyük degildir. Ama. Bir sey eksik rahatsiz olmaz , mikro casus dadi cam odaklanmak için bildirebilir beri.