CRM destek ve uygulamalari

CRM bir satis ekibinin en önemli fonksiyonudur ve su anda Enterprise Suite en güçlü modüllerinden biridir. Kapsamli bir CRM destek çok düzgün bir satis ekibi islevini yardimci olur. Bir CRM Uygulamasi çok kolay ve kullanici dostu, fatura ödeme bir siparis alarak ve nakliye gibi tüm görevleri yapar. Bir kurulusun mevcut ve potansiyel müsterilerinin veritabani derler. CRM yazilimi bu uygulamalari desteklemek için kullanilir. Bu müsterilerinin iletisim bilgileri organize eder. Müsterileri ile etkilesim içine girdiklerini ve farkli bölümlerden çalisanlar tarafindan erisilebilir saklanir. Sirketleri hedef kitleye ulasmak için saklanan müsteri iletisim bilgileri yararlidir. CRM müsterilerine karsi bir is felsefesidir. CRM destek saglam ve güçlü müsteri iliskileri kurmaya yardimci olur.

yönetimi açar

Iyi bir CRM uygulamasi çok verimli bir sekilde satis firsatlari basardi. Telemarketing yoluyla üretilen satis firsatlari, cevap kartlari, ticari fuarlar ve web sitesi geri bildirim formlari satis kisi tarafindan erisilebilir merkezi bir veritabaninda saklanir. CRM destegi ile potansiyel müsterilere kaydedildi ve müsteri haline umutlari dönüstürme saglayan hangi korunabilir.

vaka yönetimi

Bir CRM uygulamasi, her sikayet veya merkezi bir konumdan bir durum için müsteri hizmet talepleri olusturur ve yönetir.

firsat yönetimi

Firsat yönetimi, satis anlasma veri güncelleme izleme ve firsat ilgili islemler kayit için bir one-stop yer saglayarak daha hizli firsatlar sona erdirmek için birlikte çalismasi için satis ekipleri saglar. CRM Uygulama satis döngüsü boyunca uygun firsatlar ve parçalari yol dönüstürür. Daha hizli satis firsatlar kapanis satis verimliligi artirir ve yardimci olur.

alinti yönetimi

Alinti yönetimi dogru tirnak olusturmak saglar. Bu karmasik fiyatlandirma seviyeleri, ölçü birimleri, ve indirimler destekleyen tam özellikli bir ürün katalogu kullanir.
Interprise tarafindan tasarlanmis bir CRM uygulamasi müsteri islemlerinin kapsamli bir 360 derece görüntü tutarak müsteri memnuniyetini maksimize hedeflemektedir.