e-ticaret danismani

Bir e-ticaret danismani size trafik akisini artirmada size yardimci olmak için etkili bir sekilde sitenizi gelistirmek ve pazarlamak için isi var. Orada isletmelerin bir dizi vardir ve birçogu ayni ürün satiyoruz. Nasil hala basarili olacak? Ürün pazarlama basarili sitenize ziyaretçi getiren ve böylece, is almak için anahtardir.

Iste bir e-ticaret danismani ile çalisacak birkaç nokta vardir:

Sitenize ziyaretçi sayisi
Alicilara ziyaretçi orani
Yeni müsteriler ziyaretçi Orani
Bilgi talep ziyaretçi Orani

Bir e-ticaret danismani olan sitenizin bölümleri iyilestirme ihtiyaçlari analiz etmek için bu bilgileri kullanacagiz. Daha sonra, degisiklikler önerilmektedir sonra onlar hiç bir fark yaratti olmadigini görmek için kontrol eder. Sizin aradiginiz basari ya da dogru yönde bir degisiklik getirecek eger iyi bir öneri sadece iyidir. Bir e-ticaret danismani ziyaretçi ve kaç tanesinin aslinda magazasindan bir satin alma yapti için sitenizi kontrol eder. Birçok ziyaretçi ama size hiçbir faydasi ziyaret yapar hiç alici olabilir.

Bir e-ticaret danismani da arama motorlari tetikler ve sitenize müsteri getiriyor sitenizde anahtar kelimeleri kontrol edecektir. Eger anahtar kelimeler degistirdiginizde sik sik büyüyen bir ziyaret sayida insan ve bir satis yapmak zorunda daha fazla firsat ziyaret daha görebilirsiniz.

Sitenin gereksinimlerini karsilamak için gerektigi gibi tasarim degistirir.
Site için gerekli degisiklikleri kümesi ayarlayin.
Uygulayin.
Etkisi sitede neden degisiklikleri ölçmek.
Degisikliklerin etkili olmasaydi daire yeniden baslar.

Eger düzgün henüz online is sadece kapali almayan her seyi yaptim hissediyorum özellikle e-ticaret danismanlari çok faydalidir. Genellikle en basarili olmak için sitenize yapilabilir bazi sorunlar ve degisiklikler isigina çikarmak. Ayni zamanda müsterilerinizin gücünü hafife yoktur ve onlar genellikle ilk etapta sitenizin beklediginiz söyleyecektir olarak comments.You çok ciddiye onlarin önerileri almalidir. Onlar size basarili bir site var Müsterilerinize istediklerini vermek zaman. Müsterileriniz genellikle en iyi e-ticaret danismanlari vardir.