Eger ach kabul etmek gerekir neden kendinizi kontrol

Biz kontrol düsündügümüzde, biz hiç kimse artik kullandigi yasli teknoloji düsünüyorum. Plastik uzun el esdeger yerini aldi, ama hala çek kim bir sürü insan vardir. Bu tamamen psikolojik olabilir, onlar kazandi bir duygu, onlar onay yazmak için çaba varsa kadar harcama AOT. Her durumda, biz hala onlinebecause tüketiciler hala teknolojiyi kullanmak çek kabul etmek gerekir.

ACH isleme bir bakkal beklediginiz farkli degildir. Onlar transit ve yönlendirme numaralari islemek mümkün makineleri varken, ayni sekilde çevrimiçi çalisir. Transit ve yönlendirme numaralarini müsteri sadece türleri, kontrol ve bu bilgileri gidin bir kredi karti gibi ag geçidi üzerinden islenir.
Ancak bu süreç, bir kredi karti benzemez. Her çek gibi, 7 günlük bekleme süresi para çek hesabi disina çekilmeden önce gerçeklesmesi gerekiyor. Eger, Aore para nerede merak, ya da eger, Äôve bir geri ödeme verilecektir eger göz önünde bulundurun. Onlar, paralarini nerede merak Aore, onlara bu açiklamaya yüzden eger bir geri ödeme veren, ayni 7 gün müsteriye geri almak için gereken.

Bu islem sonrasinda bir veya iki gün sonra tekrar para talep zaman Iadeler özellikle zor olan. Bir geri ödeme isleme olsaydi, baska bir 4-5 gün paralarini alamaz çünkü banka hesabiniza çikan olacaktir. Orada, batched edilmis, ondan sonra islem sona erdirmek için bir yol AOS AOS. Sen bunu iade önce para almak, ama onlari geri almak için baska bir 7 gün sürer hatirlamak kadar beklemek istiyorum. Onlarin almak için para için beklerseniz Biz, Aore yaklasik 12-13 gün olmak üzere toplam bakarak. Bu müsteriye rahatsiz edici olabilir, ancak onay sekerek ne olur, AOS demek? Ücretsiz para yola geliyor.

ACH isleme hiçbir sonunda ekonominin asamali olarak süphe olacaktir. Çek kullanan insanlar hala varken Ama, bunlari isler ya da mümkün olmasi gerekir, Äôll is önemli bir miktar kaybetti. Tüketici bu ödeme daha hizli sekilde onlari etkilemek için islemek için bir kontrol islem ne kadar sürer biliyor emin olun. Bu hizli tempolu ekonomide, para için 7 gün bekliyor sizden paralarini toplarken bir bahane olarak bu alamazlar ile isbirligi yapiyorlar bizim diger isletmeler gibi saçmalik sinirindaki.