Esyalarini, online daha fazla satmak için video kullanma

Video bir servete mal zorunda degildir, ancak düzgün yapilmasi var mi. Kötü online video görüntü üzerinde zararli etkiye sahip ünlüdür, ama ayni derecede iyi bir video bir E-ticaret web sitesi içinde kullanildiginda, özellikle size geri kalani üzerinde bas ve omuzlari duracak.

Video sitesi ziyaretçilerini.

Bir düsünün, çevrimiçi ve bir videoyu zaman daha büyük olasilikla durdurmak ve metin tarama ve görüntü alarak zaman aksine, ilgili olmasi kosuluyla üzerinde durulacak. Kullanmak için daha az güçlük (hiçbir kaydirma) var ve sahibi daha uzun süre yapan kullanici oldugu için, net bir satis firsati özellikle görüntünün içine eylem için açik çagri entegre yetenegi sayesinde, ortaya çikar çünkü Video dikkat tutar.

Sosyal Medya Video yararina sürüyor,, video daha viral yapma, metin bir vücut daha tavsiye ve paylasilacak çok daha muhtemeldir. Video ile kullanici deneyimi metin daha duyulari kullanarak, diger web sitesi içerigi ile çok daha fazlasidir. Video görüntüleyici ile bir akor grev ve zaman yok, o geçti olma olasiligi çok daha fazladir.

Ama bütün bu E-ticaret için ne anlama geliyor?

Peki ürün teshir açisindan, bir video ile üzerinde çok daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bir ürün gösterebilen, size montaj kolayligi vurgulamak ve size öge ne kadar saglam gösterebilir. Metin ile olabilir ancak açiklayici, siz de bir video ile geldigince bir ürünün avantajlari iletisim mümkün olmayacak. Bir pozitif Bu sayi bu ürünlerden canliligi izleyici ikna etmek için yardimci olacak ve daha sonra diger satin alma sartlari yerine getirildigi takdirde, ziyaretçinin satin olasiligi daha yüksektir. Satis kadar angajman Bu islem, alisveris sitesinden daha büyük bir dönüsüm yol açacaktir.

Tabii ki, ilk etapta web sitenize ziyaretçi almak zorunda, ama nasil Video bu konuda yardimci olabilir?

Google artik video içeren web sitelerinde daha büyük bir önem vermektedir. Bazi yorumcular kendi endeksinde bir video daha 50 kez benzer bir metin sayfasi daha ilk sayfasinda görünmesini olasi oldugunu göstermektedir. Ürün sayfalarinda video alaka ve yüksek dönüsüm ekleyerek, son derece düsük bir SEO yükü ile ürün sayfalarinda yer vererek, bu nedenle diger yöntemlere göre daha uzun kuyruk efekti olusturmak olasiligi daha yüksektir.

TV bulunmaktadir Geleneksel reklam yöntemleri her zaman pahali olmustur ama size Sosyal üzerinden kendiniz yapabilirsiniz ne kadar düsündügümde simdi fena halde overpriced görünüyorlar. Özellikle video izleyicilere hacmi ile simdi çok seyreltilmis özellikle gibi, çogu televizyon kanallari daha medyanin sadece maliyet için daha fazla kisiye ulasmak olabilir. Video yeni küçük isletme silahtir.

Video metin daha pahali …

Yatirim kalite, hiz ve dönüs kuzeye oysa video üretim maliyeti bile, bir gerileme yasiyor. Birçok süreçleri artik özellikle online dagitim açisindan, otomatik vardir. Rekabet artti, bu ucuz kiti ve evde bir düzenleme paketi olusturma yetenegi video üreticileri sayesinde kendilerini kalip insanlar bulmak zor degil. Bu saygin bir kurulusu ile çalismak ama maliyetleri, 5 yil önce ne bir kismini temsil ediyor tabii ki önemlidir. Bir yatirim olarak videoyu görmek, analitik izlemek ve üretim maliyeti ürün satis size geri geliyor göreceksiniz.

Her seyden önce, iyi bir video bir is olarak profesyonellik ekler ve müsteri sadakati olusturmak için yardimci olacaktir. Bu sosyal alanda web sitesi ürün sayfalari ve disari, e-posta pazarlama video kullanabilirsiniz ve baska bir sey üzerinde müsteri büyüme ve dönüsüm sürücü video unsurdur.

Peki için bekliyorsun?

Video sayfalari yüksek rütbe yardimci olur, bu ziyaretçilerin akinina ugrar, bu size daha fazla dönüsüm yol açan eylem çagrilarinin artirmak için firsat verir, bu sadakat olusturur, kolayca yayilir var, bu maliyet etkili ve nuff, milyonlarca ulasabilirsiniz söyledi.

Ascensor bir web tasarim leeds ajansi, biz video eklemek ve müsterilerimize kaliteli video fason üretim online pazarlama stratejileri gelistirmek.