Gönderi saglayici seçimi

Sonra size satis olmak ve web is çevrimiçi yapmak için her seyi kurulum ne olacak ürünlerin fikrim yok, bir sonraki büyük adim nakliye için kullanacaginiz kim degerlendirmektir. Müsteriler bu ayarliyoruz bilmek isteyecektir ve bu çok ciddi bir nakliye islemi almak önemlidir. Kötü nakliye uygulamalari olumlu elestiriler ve negatif olanlar arasindaki fark anlamina gelecektir. Internet alicilar korkunç ambalaj için biraz sabirli ol, ürün bozuk veya satin alma yapildi de sonra gelen ürünler gelen. Asagida nakliye ürünler için üç temel seçenek vardir.

amerika birlesik devletleri posta servisi (USPS)

hafif ürünler için ucuz bir seçenek

ABD Posta Servisi (USPS) ile devam eden yarari agirligi iki kilo altinda ürünler üzerinde son derece uygun nakliye maliyetleri olmasi. Unutmayin ki ben size aklinizda nakliye giderleri tutulmasi gereken bir ürün bulmak önerdi. Satilan birçok ürün iki sterlin altinda ve ögeleri bu nedenle iyi bir kismi diger iki ana tasiyici daha az masraf için USPS ile satilabilir. Bu daha agir baslar ise tersi dogrudur. Fiyati gemi garip sekilli ve büyük, agir ögeleri varsa önemli ölçüde artmaktadir baslayacaktir.

Ürünler teslim tarihi üzerinde dogru ve garanti izlenemez

USPS kullanarak için olumsuz izleme sistemi çok iyi olmasidir. Onlar teslim ya da olmasaydi ögeleri nerede Genellikle, tam olarak takip edemez, sadece biliyorum.

Baska bir büyük kusur USPS hizli teslimat garantisi olmamasidir. Özellikle Noel döneminde, posta servisi yedeklenen alabilirsiniz ve ögeleri teslim edilecek hafta sürebilir. Bu olusursa müsteri mutsuz olacagi çok muhtemeldir.

fedex

Agir ürünlerinin nakliye sirketi

Yararina büyük agir ürün göndermeden maliyetinin sorunu agir basar sanki düsünüyorsaniz, o zaman kesinlikle FedEx içine kontrol etmelisiniz. 3 £ üzerinde bir sey üzerine bunlari üç nakliye tasiyicilarin en ucuz olarak bulabilirsiniz çok muhtemeldir.

iyi takip sistemi

FedEx gerçekten takip sistemi ile iyi bir is çikarmis. Onlarin sistemi ile ilgili bir sorun yoktu. Müsterileriniz tam olarak ve ne zaman madde ulasmasi gerekir oldugu madde, rota oldugunu, ögeyi sevk göreceksiniz.

up

Fiyat küçük bir asiri

UPS uzunca bir süre için yaklasik edilmis. Bu fiyat söz konusu oldugunda onlar iyi hizmet sunmak, fakat FedEx genellikle agir ögeler için en iyi seçenek, USPS hafif ögeler için en iyisidir. UPS muhtemelen kilo iki ila 4 £ araligi ögeler için ortada bir yerde düser.

Burada en önemli yarari bu ögeleri devre disi birakmak için kolay oldugunu bu yüzden bir size yakin oldugunu olabilir. Sen yararina biraz daha fazla ödeme hakli mümkün olabilir.

UPS büyük izleme sistemi basladi

UPS gerçekten iyi nakliye hizmeti olan kendini gurur yok. Onlar gördügüm ne zaman ve güvenli bir sekilde kendi teslimat adresi için ürün alma gerçekten iyi bir is yapmak gibi görünüyor. Onlarin takip sistemi çok FedEx gibi ve oldukça bazen simdilik sistem kullaniyoruz. Bu paket her zaman nerede oldugunu görmek ve dogru bir teslim tarihi almak edebiliyoruz.