i bir milyoner olmak istiyorum

Bir sonraki senaryo ile asina iseniz bilmiyorum. Bir adam haksiz yasayan ne kadar onun bayan her gün sikayet, ve nasil dua kaç kez olursa olsun, o lottery.The kiz arkadasi kazanmak için almaz yüzüne komik bir ifade ile ona bakar ve der ki: “Peki Ben bir bilet satin görmedim. ” Masal ahlaki piyango kazanmak için wan’t, bir bilet satin almak zorunda, asagidadir. Zengin büyümek istiyorsaniz, bunu disinda hareket var ve bu bakarak ona ilk adimdir.

Neden çogu insan zengin büyümeye basarisiz mi? Millioniare yolculuklarda birakma yüzde oranlari son derece büyük. Hatta herhangi bir para kazanmak edebiliyoruz önce bu girisimler onlari terk taahhüt insanlarin yaklasik yüzde 95’i. Burasi kadin ve erkek basarisiz dehsete vardir alir. Bu, bir bilet satin yoksa, size piyango kazanmak mümkün olmayacaktir, yine, gerçek pitty nedenidir. Bu gerçeklesir neden bir neden daha genellikle ilk adimlari en zor olanlar olmasidir. Insanlar tesvikler yanit ve herhangi bir alamadim, onlar devam etmek olasi degildir. Birakma yapabileceginiz en kötü hatadir. Eger bir yag imparatorluk varisi olmadikça herhangi bir milyoner (ya da bios okuyun), Ask, alt baslayip yolunuzu tirmanmak zorunda. En kendine yapilan milyoner var. Burada anahtar ne olursa olsun hedefi takip etmek, perceverance oldugunu. Ne kadar ne istediginizi elde etmek için gitmek isteyen?

Simdi, bir fikir gerekir. Eger bir web sitesi, ürün ya da ne istediginizi almak içine götürecek hizmet için substancial kavram varsa, sana bir sey sunmak için gidiyorum. 2009 yilinda, 157 milyar dolar nerede internet üzerinden geçirdi. Bu 157 milyar dolar, 17 milyar dolar ortagidir pazarlamacilari tarafindan kazanilan edildi. Bu ortagidir pazarlamacilari benzersiz bir baglanti ile ürünlerini satti. Bir kisinin bu baglanti üzerinden bu ürünü alan, bunlar bagli bir komisyon (genellikle ürünün fiyatinin yüzde 50-70) kazandi. Bazi milyonlarca yapmak konusunda herhangi bir fikrim yok, yani, bagli kurulus pazarlama ne olursa olsun parçanin büyüklügü, baslangiç, 17 milyar dolarlik pasta disinda neden en iyi yoldur, hala bazi olacak ciddi para.