kötü bilgisayar güvenligi tehdidi altinda yerel halk

Yerel isadami ve Hibrid Bilgisayar çalisan bilgisayar uzmani Dave Sayfa,, onlar, kimlik hirsizligi açik kendilerini birakarak casusluk ve vicdansiz genis bant korsanlara karsi virüs oldugunu dikkatli olmalari Aylesbury bölgesinde ev bilgisayari kullanicilari uyariyor.

Tipik bir ev sörfçü çevrimiçi alisveris ve banka, onlar eBay gibi popüler açik artirma siteleri kullanin ve çok net onlarin tatil kitap muhtemeldir. Bilgisayar güvenligi eksikligi güvenli olmayan bir internet baglantisi kullanarak neden olabilir riskleri habersiz insanlar için büyüyen bir tehdit. Kablosuz genis bant kullanimi dizüstü bilgisayarlar kullaniminin artmasiyla sorunu ekliyor. Sicak yaz havalarda bahçede dinlenirken net sörf bir lüks gibi görünebilir, ama hassas kullanicilar kolayca istismar edilebilir.

Sayin Sayfa söyledi: “Ev sörfçü bilgisayarlarinda kisisel bilgilerin büyük miktarda var. Onlar online alisveris her zaman, onlar siber genelinde bu bilgi aktarimi vardir. Onlar korunmasiz bir Wi-Fi baglantisi kullaniyorsaniz, sinyal araliginda niyetli kullanicilar baskasinin telefon faturasi pahasina net sörf yapabilirsiniz. Bu oldukça zararsiz görünebilir, ama sörf hizi üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ama daha da kötüsü, deneyimli hacker sen fark etmeden, veri, dosyalari, kisisel bilgilerini ve daha erisebilir. ”

O kadar güncel anti-virüs yazilimi ve güvenlik duvari olan virüs ve internet üzerinden ne ortaya çikarabilir casus yazilimlar tarafindan devre disi olmaktan bilgisayariniza önlemek için de hayati oldugu konusunda uyardi. Sayin Sayfa açikladi: “Birçok kullanici zaten bilgisayarlarinda virüs ve casus yazilim var ama onlar saldiriya açik oldugunu farkinda degildir. Bu sorunlari kendinizi korumak gerçekten basit. Çogu ev kullanicilari sadece kendi güvenlik ayarlarini onlar zaten kendi ekipmanlari etkin gerekir. Digerleri sadece kimliginizi klonlanmis ya da internet baglantisi sömürülen olma maliyeti ile karsilastirildiginda çok düsük maliyetli bazi ek yazilim, gerekir.

Hibrid Bilgisayar günlük olarak bu tür sorunlar ile ilgilenir. O Aylesbury alani iyi çogu bilgisayar sirketleri sadece isletmeler için koruma saglayan, hizmet degildi hissettim Dave Page sirket kurmak. Dedi ki: “yerel halk binlerce kablosuz aglarda hiçbir güvenlik oldugunu nedeni gider asagi degil, sadece onlar kurmak için nasil hiçbir fikrim yok bu. Bu PC’nizi güvence altina ve sorunlardan kaçinmak için hiçbir sey maliyeti. Ben çok geç olmadan herkes bugün onlarin bilgisayar sabitleyen öneririz. ”

Hibrid Bilgisayar ayni gün randevu sunuyor ve ayni zamanda ev kullanicilari için rekabetçi fiyatlara tam tamir ve bakim hizmeti vermektedir. Dave Sayfa 01296 484 888 veya kendi web sitesi üzerinden ulasabilirsiniz: http://www.hybrid-computers.biz.