Küresel toptan ürün tedarik ve fiyat pazar arastirmasi

kaynak küresel ürün tam size göre

Çok düsünce ve degerlendirmeden sonra, daha yakin Global Ürün dogru Satinalma ve Toptan adimi atmaya karar verdik. , Ilgili basarilari ve (umarim degildir) hatalari her sorumlu olmak, kendi zamaninda kendi is çalistirmak için güçlü olmak fikri bir is istemek tam olarak budur. Ama nerede baslar? Bu hedef (tüketici elektronigi adinda örnegin marka) için bir endüstri seçmis ve saygin bir kaynaktan dogrulanmis tedarikçi listesi almis ve simdi bilgi kitle aslinda oldukça ezici oldu!

cari piyasa fiyatlari ile tedarikçi fiyatlari karsilastirarak

Görünüste ezici bir görev kolayca küçük, kolay-için-mücadele modüller halinde bilgi ve nihai hedefi muazzam kitle kesiliyor tarafindan basit yapilabilir. Tedarikçiler her saygin ve ilk görev dürüst oldugunu varsayarsak sonra güncel piyasa degeri karsi nasil orani bulmak için tedarikçilerin fiyatlarini karsilastirma olacaktir. Burada amaç satis için ürün portföyüne eklemek için kar kabul edilebilir bir düzeyde olusturur ürünleri bulmaktir. Ne olursa olsun gelir getirici ürün portföyünüzü bina ve ayni zamanda bunlari satan, üzerinden ürün satmak için tercih e-ticaret yönteminin (varsayarak portföy dogal sinerji nedeniyle satis sansinizi artacagi tüm ürün, kendi pazarlarda rakip) olmasi için birbirlerine yeterli farklidir.

Düzenli e-ticaret web siteleri karsi açik arttirma sitelerinde

Eger pazar gibi ebay gibi açik artirma siteleri araciligiyla elde edilen fiyat ve olmayan ihale e-ticaret alisveris sepeti sitelerinden toplanan bu ayirt ki pazar arastirmasi tedarikçi fiyatlari karsilastirirken veya performans yaparken göz önünde bulundurun. Her ikisi de sitelerinde (örnegin ayni paketleri ile Apple iPod Touch) ayni ürün satmak gibi görünebilir iken, fiyatlar nedeniyle tutarsiz kullanilabilir garantiler, ürün kosullari, kullanilan / yeni durum ve saticilarin genel hesap açik artirma sitelerinde genellikle düsüktür açik artirma sitelerinde ticareti sitesi ile ilgili garanti ile satin etki alani adi web orada kendi gelen satis operatörleri ile karsilastirildiginda. Bu açik artirma sitelerinden iyi bir kar elde degil ve olmayan açik artirma mutlak bir pazarlik e-ticaret alisveris sepeti siteleri kapmak olamaz demek degildir. Noktasi, her iki alici ve satici davranisini bazi belirgin farkliliklar vardir, çünkü iki pazar arasinda ayirt etmektir.

Arastirma izleme

Pazar arastirmasi izlemek için fiyat ve pazar egilimleri izleme için mevcut yazilim kullanimi belirli yapmak gerekir. Bu hazir degilse kolayca ihtiyaçlari için uygun bir tablo gelisebilir. Kendi tablo gelistirirken asagidaki sirayla soldan saga dogru sütun basliklari listesine yararli olabilir:

– Geç
– Ürün
– Fiyat
– Piyasa fiyati 1.
– Piyasa fiyati # 2
– Piyasa fiyati 3.
– Piyasa fiyati 4.
– Piyasa fiyati 5.
– Ortalama Fiyat (ort fiyatlari 1-5)
– Ortalama Kar (Ortalama Fiyat – Fiyat)
– Yatirim% On Ortalama Getirisi (Ortalama Kar / Fiyat) * 100

Basit olsa da, bu tablo ayni zamanda fiyatlarinin tüm görmek ve alt performansli olanlardan daha yüksek performans ögeleri siralamak için firsat vermek saglayacaktir. Buradan Yatirim düzeyde bir temel Iade ayarlamak ve esit veya bu amaca (esit veya 15% daha büyük bir yatirim getirisi elde örnegin sadece Apple iPod Touch birimler daha büyük elde sadece ürün satmak için seçmelisiniz.
Dolayisiyla cari kalemlerin degil-öylesine-cari kalemlerin yapma – – pazar arastirmasi sinirli bir süre için geçerlidir bir not fiyat nedeniyle herhangi bir pazar hareketleri hem de yeni ürünler piyasaya ve gelistirilen hizini bu yapilmalidir Sadece zaman. Bu, uygun ürün seçtiginiz kez hiçbir zaman o noktadan itibaren satis zamanina bosa gerektigi anlamina gelir.

sizin yarariniz için

Eger portföyüne yeni ürünler ekleyerek düsünüyorum ne zaman Yatirim Getirisi çizgisinde düsünmek zihninizi egitebilirsiniz eger bir Internet Toptan Trader olarak ilk günlerinde son derece yararli olacaktir. Sonunda, bu sistematik bir kar orada neredeyse HERHANGI ürün veya hizmetin fizibilite ölçebilirsiniz anlamina gelecektir olusturmak için bir ürünün yetenegi degerlendirir bir süreç uygulanmasi, sizin ürünlerinizi satmak istediginiz önemli degil. Bu ürün kendiniz için ürün istiyorum ne kadar yerine sadece sizin için olacagini nasil faydali satis hakkinda daha fazla düsünme olacak çünkü is ve mevcut ürün bilgisi genel kapsaminda muhtemelen sinirsiz ürün seçenekleri saglamak, ya da olacak ne kadar soguk oldugunu.

Birçok meslek gibi, Global Ürün basari kaynak ve Toptan Ticaret uygulamaya Ögrendiginiz iyi dersler koymak ve hatalarindan ders yeteneginizi baglidir. Sadece okudum bilgileri dogrudan mevcut is uygulamalari konusunda size yardimci olacaktir olsun ya da olmasin, bu en azindan, toptan kaynak basari yolunda dogru yönde düsünmeye almalisiniz.