otomatik bir web sitesi isiniz için ne yapabilirim

Internet is büyüdükçe, serbest zaman azalmak olacaktir. Sitesi degisiklikler zaman alici ve stresli olacak. Siteniz otomatik ve daha iyi amaçlar için zaman kullanabilirsiniz.

otomatik

Bir web sitesi otomatik HTML, FTPing sayfalari güncelleme ve sitesi tasarimlari degistirmek gibi sikici görevleri kesebilir. Gelismis otomatik web siteleri, e-postalar takip göndermek haber bültenleri göndermek, satis yönetmek, faturalama, parça kullanicilar ziyaretleri ve daha fazlasini yapabilirsiniz. Basarili olamaz hiçbir islevi hemen hemen yoktur.

Otomatik web siteleri birçok farkli türleri vardir. Tipik olarak, platformlar paketlenmis veya siparis için yapilan iki kategoriye, içine yikmak. Otomatik web siteleri sadece sunucu tarafinda tam veritabani tabanli sitelere içerir kullanarak karmasikligi arasinda olabilir. Sunucu tarafi birçok sayfalarda göstermek için bir dosya içerigi izin kod küçük parçaciklari bulunmaktadir içerir. Bir veritabani tabanli site, diger taraftan, bir çevrimiçi veritabanindan içerik çeker.

Bir online veritabaninda saklanan web sitesi bilgilerini hizli ve sorunsuz bir sekilde sablonlari, birçok farkli türde eklenebilir. Bu bir web sitesine evrensel bir degisiklik yapmak gerekir büyük bir zaman tasarrufu olur. Sisteme bagli olarak, kod degistirme veya dogrudan veritabani içine girisinin bir parçacik olarak yapilabilir. Bir kez girdi, yeniden sitenin sayfalarinda degisiklikleri tasiyacak. Buna karsilik, olmayan bir otomatik site her bir sayfa degisiklik, görev israf bir zaman yapmak için gerektirecektir. En herhangi bir örnege bakalim.

Bir veritabani tabanli, otomatik site oldugunu varsayalim. Site test ettikten sonra, yazi tipi belirli ortak monitör ayarlarinda çok küçük görünür kesfedin. Bir yönetici karar vermek, site boyunca bunu degistirmeye karar. Bir manuel sistem ile, site için her sayfa dosya yukari çekin ve html degistirmeniz gerekir. Sitenizin 100 sayfa varsa, daha iyi kahve patlak! Siteniz otomatik ise, ancak, sadece veritabani BIR ZAMAN yazi tipi degisikligini ele ve tüm sayfalarda degisiklikler olusturabilir. Biz zaman gün tasarruf bahsediyoruz.

Bir site olusturuyorsaniz, otomatik bir platformu kullanmaya dikkat edin. Elle degisiklik yapma hayatinizin gün kaybetmeyin.