rapidsslonline – ev ssl sertifikalari ile kimlik avi güvenli kalmak

Bilgisayar güvenligi Bölgede, phishing sürekli internet üzerinden kullanicilarin, bu kullanici adi, parola ve kredi karti bilgileri gibi bilgileri ayiklamak için çalismakla yasadisi bir eylemdir. Klasik olmayan sosyal web siteleri, açik artirma siteleri, online ödeme islemci veya BT yöneticileri oldugunu iddia eden Iletisim yaygin güvenilir kullanicilari cezbetmek için kullanilir.
Phishing genellikle e-posta ya da mevcut mesajlasma tarafindan yapilmaktadir. Phishing temel amaçlari sunlardir:

Genellikle dogrudan kullanici olan bakim ve görünen hukuki neredeyse tipki olan bir taklit web sitesinde bilgi almak için.
Phishing soytari kullanicilara magdur sokulgan meslek teknikleri bir modeldir.
Geçerli web önlem hükümet, kullanici üreme, sinirsiz bilis ve özel kefil önlemlerin muhtaç kullanilabilirlik patlatir için.
Artan sayida basa çikmak girisimi için kimlik avi olaylarini mevzuat, kullanici egitimi, halkin bilinçlendirilmesi ve teknik güvenlik önlemleri içerir rapor.

Bu haber ya da sevdikleri haber sitesi dinlemek ve baska bir e-posta aldatmaca hakkinda bilgi almak için giderek daha yaygindir. E-posta aldatmaca mesru Internet adresinden görünen sahte bir e-posta oldugunu geçerli bir istek – genellikle kisisel veya mali bilgi dikkate almak. Eger e-posta bir köprüyü tiklayin ve online bankacilik bilgilerini kontrol etmek isteyen banka gibi görünen bir e-posta alirsaniz bir örnek olabilir. Genellikle, acil eylem degilse hesabiniz askiya olacagini e-posta yoluyla haber var uyari olacaktir. Gönderenin amaci hesabinizla iliskili kisisel bilgileri ve (veya) açiklayabiliriz. E-posta aldatmaca bu tür phishing olarak biz diyoruz.

etkili bir çözüm: ev ssl sertifikasi
Müsteri EV SSL sertifikasi ile korunan sitesini ziyaret ettiginizde, tarayicinizin adres çubuguna (yüksek güvenlikli tarayicilar) yesile döner ve özellikle yasal sahibinin adi EV SSL sertifikasi verilen güvenlik saglayicilari, adini sayfasinda görünür. EV SSL müsteriler ve site kullanicilari için ek koruma CA / Tarayici Forumu, onay ve teslim belgesi tarafindan kurulan verilmesi ve yönetim sürecine siki sikiya bagli olmak üzere üçüncü taraf sertifika (CA), için gereklidir saglar.

EV sertifikalari ile, tarayicilar genellikle yesil kuruluslarin adi, daha fazla maruz kalma ve daha tüketici beklentileri isaret ve umut. Ne yazik ki, seyyar saticilar EV sertifikalari ile, tarayicilar genellikle yesil kuruluslarin adini gösteren var, daha fazla maruz kalma geri kalani sadece tüm diger kanit olmamasi için kullanici saglayan EV sertifika, gösterir kisitlamaya karar verdi.
Verisign EV SSL Sertifikalari ve GeoTrust EV SSL Sertifikalari haline gelmistir olmazsa olmaz siber saldirilardan kullanicilari ‘veri güvenligini korumak için küçük isletme web siteleri için. Bu müsteri inanç ve genel is cirosu artan bir çok yardimci olur.