saf strateji ile ebay para kazanmak

Tabii ki, ne daha iyi bir yasam saglamak için gereken para yapmaktir. Eger dijital dünyada birlikte disari girisim bir çok sey vardir. Çevrimiçi oldugunuzda, para cebinizde tam almak için yollar bir bolluk var, ama tabii ki, onlar bir sekilde bunu yapmak gerekir, AOS olmasi gerekiyordu. Hepsi söylemek, zor AOS, biz, burada özellikle eBay para kazanmak yolda tutmak için bazi muhtemel seyler oldugunu biliyorum.

EBay satis ve ne anlama gelir temellerini nelerdir “bir is gibi is çalistirmak?” AOS bir göz atin bakalim:

Kurmak ve profesyonel bir is gibi is organize, öyle Äìbecause. Eger kisayollari almak ve ucuza çalistirmak için çalisirsaniz, ciddiye alinmasi asla. Internet hala bazi millet için korkunç bir yerdir. Eger is bir görünüm olusturmak ve müsterilerinize ve güven duygusu olusturan bir ilgili olabilir hissediyorum marka için zaman ayirin.

Erken Otomasyon yatirim. Böyle Vendio, Mpire veya eBay’in Satis Müdürü ya da Blackthorne, Marketbalst, ya da baskalari tarafindan yapilan gibi çevrimdisi yazilim olarak bir online sistemi kullanirken, basindan otomatik istiyorum. Otomasyon size zaman kazandirir ve çalisma görünür ve fonksiyonu, daha profesyonelce yapmak.

Biraz para yaptiginizda, disari acele ve harcamak yok. Her zaman is yeniden yatirim ve is yatirim yapmaktadir.

Zaman en degerli kaynaktir. Eger fonksiyonlari otomatik ve basit operasyonel görevleri gerçeklestirmek için baskalarinin almak için yapabilecegim bir sey isinizi insa edecek yönetim ve yaratici görevleri yapmak ücretsiz olacaktir.

Her liste sizin ve is bir yansimasidir. Her liste profesyonel bir görünüm ve anahtar kelime zengin basliklari, iyi fotograf ve dogru, tam ve satmak olan ürün açiklamalari içermelidir.

Satis, ödeme ve nakliye ve is modeli desteklemek dostu ve henüz hem de dönüs politikalari olusturulmasi. Don, AOT diktatör olabilir. EBay güven üzerine kurulmus bir topluluktur. Eger dogru yapmak için baskalarinin güveniyorsaniz genellikle olacak. Don, AOT oldukça küçük ve is yapmanin bir maliyeti olarak ele gerektigini yüzdeleri.

Yapi ve mükemmel bir geri besleme üne korumak. Geribildirim baskalarinin görmek, üzerinden penceredir. Bu harika ürünler, çekici ürün açiklamalari ve süper fotograflari olabilir – ama berbat bir geribildirim puani varsa, is yasayacaktir.

Büyük geribildirim büyük bir müsteri hizmeti sunarak insa edilmistir. Tedavi olmak istiyorum ve her zaman yüksek bir puan olacak gibi her müsteri davranin.

Kurallara uyun. Yeni saticilarin bir çok eBay’in karmasik liste düzenlemeler hayal kirikligina olur. Sen belediye binasi mücadele edemez. EBay hükümet gibidir. Bazi kurallar küçük ve haksiz görünebilir, ama, kendi is kendi platformu ve kurallari olun. EBay üyesi geribildirim yanit yillar boyunca oldukça iyi olmustur. Eger bir kural aptal ya da kullanissiz oldugunu düsünüyorsaniz, zarfin itmeyin ve eBay ile bir mücadele içine alamadim – kaybedersiniz. Bunun yerine mesaj panolarinda görüs gönderin. EBay üyeleri kurullarinda ve onlarin üyelerinin ortak konulari ve görüsler arayin. Akilli bir yazi okuyun alacak.

EBay dünyanin en rekabetçi pazarlari biridir. Egitim ve sürekli rekabet üstünde kalmak – ve pazarda degisikliklere tepki için hazir olun. Ben en az haftada bir kez benim rakibin ihaleleri çalisma.

Deney, test ve yenilik. Yeni araçlar ve yazilim deneyin onlar kullanilabilir hale gelir. Farkli listesi ve fiyatlandirma stratejileri, yeni ürünler ve satis stratejileri test edin. Testi basliklari ve istege bagli özellikler. Sürekli yenilik. Her zaman eski sorunlari çözmek için yeni yollar arayin.

Don, AOT yardim istemek için korkmayin. Orada girisimci için kaynaklari bol olan inanilmaz yardim en iyi kaynagi genellikle diger eBayers oldugunu. Sizin dogrudan rakip size yardim etmek istemeyebilirsiniz, ama olacak baskalarinin bol vardir. EBay ilgili forumlar mesaj panosu herhangi bir sonrasi tepkiler onlarca getirecektir. Satici oldugunda, isinizi hala akan ve iyi durumda olmasi gerekir tüm kaynaklari gerekir.