yahoo magaza içerik gelistirme özellikleri

Içerik Yahoo! magazanin en önemli parçasidir. Içerigi görüntülemek özellikleri gelistirme magaza sahibi için yararlidir. Burada, Yahoo! magaza için en olasi bu özellikleri vermeye çalistik.

Dinamik ürün nitelik grafik

Sen adlandirilan özel bir özelligi ile gösterilebilir daha fazla ürün bilgileri ve bu içerik için bir paragraf daha bir sey gerekir bunun için ekleyerek grafikler, renk tablosu, ürün özellikleri / metal özellikleri, taki, giyim, vb ürün bilgileri daha dinamik hale getirebilir ürün nitelik grafik. Nitelikleri ve özellikleri gerçek etiket sayisi programlama saklanmaz böylece dinamik bir alan içindeki tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir ürün özellikleri ve bilgilerini istediginiz sekilde görüntülemek için seçebilirsiniz. Bu bir grafik gibi görünüyor!

Ürün bilgisi ile bölümü, sayfa üzerinde hizli ürün görünümü

Bu fare varsa bölümü, sayfa üzerinde bir ürün blok üzerine büyük ve ürün bilgileri özet bulabilirsiniz. Ziyaretçi orada kalmak ve okumak için cazip olacak. Ziyaretçi özeti tarafindan ikna edilirse derhal sayfadan ayrilmadan Sepetinizde ürün ekleyecektir. Özelligi Bu tür tarama yaparken tiklama sayisini azaltmak için size yardimci olacak ve ayni anda ziyaretçilerinizin satin almak için hizli bir eylem yapmanizi saglar olabilir. Bu özellik bölümde sayfalarda bir katman ayrica detayli bilgi sitenize ekstra yaratici bir görünüm verebilirsiniz.

% 100 ekran genisligi

Bazi siteler bazi tarayici çok kötü performans dikkatinizi çekmis olabilir. Eger o zaman% 100 ekran genisligi olarak adlandirilan bir özellik uygulamak zorunda bu senaryoda sitenizden kurtarmak istiyorsaniz eger öyleyse içeriklerini bir kösede ve baska bir kösesinde görüntülenir kendi grafik çalisacak. Bu özellik tüm tarayicilarda hata daha az Yahoo! magaza yapabilirsiniz. Bu özellik tam ekran tarayici genisligi ulasmak için düzeni genisletir. Bu özellik, büyük Yahoo! magaza sahipleri için çok yararli ve büyük ekran hem de küçük ekran görüntüleme ayni yapmak.

sizin veritabanindan ürün özelligi tablolar

Bu özellik, mutlu veritabani ve programlama bir çizgi tablo veya madde isaretli noktalari dönüstürür gibi ürün özelliklerini belirlemek, çünkü yapar. Bu özellik son derece sitenizin iyi bir SEO için tavsiye edilir. Ayrica ziyaretçilerinizin ürün özellikleri okumak için yardimci olur. Onlar vurgulanan özellikleri hizli bir bakis alabilir.

Sekmeler görüntülenen Ürün Bilgileri

Orada sayfasi hakkinda bilgi kategorize etmek için iyi bir yol her zaman ve bu sekmesinin olusumudur. Az yer ziyaretçilerin daha fazla sey istiyorsaniz daha az kaydirmaniz kapli ile mantikli böylece alani kullanir. Navigasyon sekme ile daha kolay olacaktir. Ayrica herhangi bir karisiklik müsterilerinize ücretsiz yapar bölümlerde seklinde ürün bilgileri, bölmek için yardimci olur. Bu özellik sayesinde neredeyse metin, resim ve Sekmeler içinde flas bir sey dahil edebilirsiniz. Eger Sekmeler uygun olusumu yaparsaniz size müsteri alisveris deneyimi zahmetsiz yapmak ve Yahoo! magazada geri gelmek için onlari ikna edebilirsiniz.