alisveris ve sosyal ag deli sosyal deneyin shopping__

Ben alisveris için disari giderken bize arkadas sirket sevgi tüm eminim. Ayni zamanda biz en iyi anlasma, fiyat ve kalite elde emin olmak için önemli. Biz magazalarda veya web bunlari satin almadan önce biz internette zaman arastirma ürünleri büyük miktarda harcama. Ama böyle bir öfkelendiren süreç oldugunu sanmiyorum? Peki! Eger ‘ev-alisveris’ yararina verirken tüm bu hizmet ‘sosyal alisveris’ en yeni egilim, denemek gerekir.

Sosyal alisveris sosyal aglarla e-ticaret tümlesik bir online alisveris son trendlerden biri olarak ortaya çikmistir. Ayni zamanda geleneksel açik hava alisveris avantajlari uzatmak degil. Bu egilim internet üzerinde mevcut sosyal alisveris sitelerinin çok sayida bellidir hangi ivme kazaniyor. Çesitli perakende sitelerin aksine, popüler sosyal alisveris siteleri kullanici tarafindan olusturulan içerik odaklanmak.

Bu kullanicilarin, ürün yorumu yazmak ürünleri tavsiye, onlarin dilek listelerine eklemek ve fiyat karsilastirmalari yapmak için izin. Ayrica, kullanicilar kendi tavsiye ürünlerinin fotograf ve video eklemek için ücretsizdir. Özetle, sosyal alisveris siteleri en iyi kelime-of-agiz pazarlama saglar. Onlar müsteri güçlendirilmesi ya da kullanicilarin begenisine göre ürünler oy vermesini. Yerine sadece favori ayakkabi ya da t-shirt bakmak Simdi, Eger aktif en iyi tarzi oylama ile katilabilir. Sosyal alisveris hizmetleri ile kayit Kullanicilar genellikle onlar ögeleri bulmak bilgi toplamak için kendi sayfalari olusturmak. Bu alisveris yaparken web üzerinde arkadas getirmek gibidir. Bu tek bir yerde her türlü ürünün getiriyor gibi sosyal alisveris arkasinda geleneksel web alisveris sekilde birakir. Ayrica, ayni zamanda fiyatlari karsilastirirken son derece rahat olmak ve sadece bir sizden tik gibi açik hava alisveris üzerinden kazanir.

Sosyal alisveris tüketiciler onlari yüksek memnuniyet veren bir daha seffaf online alisveris ortami için tedavi edilir. Tüketicilerin beklentilerine göre teslim edilmez durumda, onlarin online kullanici topluluklari ortaya çikarma, elestirmek ve sikayetlerini disari delik olabilir. Ve bu marka için bir negatif geri besleme olusturabilirsiniz. Bu nedenle, sosyal alisveris sirketleri gerçekten dürüst ve otantik olmasini gerektirir.

, Bir is modeli olarak sosyal alisveris basarisi kanitlanmis olmasi hala ama tüketiciler ile iliski kurmak için gereken çesitli start-up sirketleri için çok faydali oldugu kanitlayabilirim ragmen. Müsteriler için ise, sosyal alisveris tüm eglence ilgilidir. Bu, ürün hakkinda ögrenme onlari satin alma ve ayni zamanda arkadas yapma akilli bir yoldur.