e-ticaret altina hücum

E-Ticaret erken benimseyenler bu satis orta kullanarak kayitlari satis görüyoruz da, analistler yaklasik 20.000 girisimciler dünya genelinde her hafta online magazalar açiyoruz tahmin ediyoruz. Girisimciler fiziksel ‘tugla ve harç’ isletmelere göre düsük isletme giderleri de büyük satis potansiyeli gerçeklestirmekteyiz nerede dijital ekonomi, bir altin çag ulasmistir. World Wide Web, ekonomik etki, web sunuculari, web sitesi tasarimi ve online reklam ulasamayacagi çevrimiçi geçmise oranla çok daha kolay ve daha ucuz is koyarak yaptik.

perakende hareketsiz e-ticaret büyürken,

Avustralya’nin büyük perakendecilerin çogunlugu e-ticaret görmezden ise, küçük ve orta ölçekli isletmeler sektörün öncü ve olaganüstü büyüme yararlanmak için ayarlanir.

Bu olgu ragmen, perakende büyüme neredeyse durgun. ABS göre, Avustralya perakende sadece küçük 1 Aralik ayinda yüzde tarafindan daralmis ve Ocak ayinda küçük bir yüzde 1 artti.

Forrester Research göre 2009 yilinin dördüncü çeyreginde yüzde 7 büyüdü ve 2010 yili sonuna kadar yüzde bir 7 büyümeye ayarlanir e-ticaret, ile karsilastirin online satis 20 milyar dolar tahmin baskalariyla 14.7 milyar dolar ulasti.

E-ticaret büyüme perakende gözle oldugunu Nedeni basit; Avustralyali fiziksel magazalarda daha fazla online ve daha az alisveris.

Baslamak için nasil

1. ebay deneyin
Birçok isletme ürünleri satan baslamak için en hizli, en maliyet etkin yolu olarak eBay bakin. Bu ürün test etmek baslamak için iyi bir yoldur ve bir web sitesi gerekmez. Ancak hizmetler için çok iyi degil, ve ürün satmak yoksa ücretleri sakatlayici olabilir. eBay ürün piyasada (ben müjde olarak sonraki bir gün eBay bir nihai fiyat alirdim degil) ödemek ne, ne kadar popüler oldugunu görmek için iyi bir yol olabilir, hem de siparis posta bileme ve müsteri hizmetleri becerileri. EBay baslamak için iyi bir yer olmasina ragmen, kendi web sitesi, fiziksel magaza için ek bir satis kanali olarak eBay kullanmak kurulan isletmeler bir çok katalog vb vardir

2. insa edilmis bir web sitesi olsun
Kendi bir e-ticaret web sitesi almak dahil bir harcama olmasina ragmen, bu isinizi online temsil etmek çok iyi yoldur.

Bir web gelistirici karar verirken, bu konuda gitmek için çesitli yollar vardir. Eger ciddi bir girisimci iseniz, size e-Ticaret ile bir içerik yönetim sistemi (CMS) olsun emin olun. Bunlardan biri ile, web sitesi içerigi ve ürün sunumu kendiniz veya içi güncellemeleri yapmak mümkün olacak. Bu zaman zaman yapmak gerekir ki bu küçük degisiklikler yapmak için web gelistirici alma konusunda size çok para kazandiracak.

Is yerine ürünlerden daha hizmetleri sunmaktadir, muhtemelen online ödeme almak için gerekli degildir. Bir isin tamamlanmasindan sonra ödenen veya fiyat isten ise degisir olsun, bu özellikle dogrudur. Bu durumda, sadece bir iletisim formu gerekir. Iletisim formu bir teklif sunmak için veya müsterinin sizden ne istedigini belirlemek gerekir sadece bilgi yakalar emin olun. Çok fazla bilgi isteyen potansiyel müsteri kapali koyabilirsiniz. Eger bir sürü bilgi gerekiyorsa, telefonla müsteri veya e-posta yazismalari ile bunu elde etmek için muhtemelen en iyisidir.

Web sitenizde bir e-ticaret ödeme tesis uygulamak yaparsaniz, bu güvenli oldugunu ve bu ziyaretçilerin bilinen yapmak emin olun. Onlarin ödeme oturumu güvenli oldugunu müsterilerinize saglamak gerekir, aksi takdirde ödemeler çok üzerinde özleyecegim. Ayrica online ödeme için bir alternatif emin olun. Daha fazla insan is, ürün ve hizmetleri bulmak için interneti kullaniyor olmasina ragmen, bunlarin çogu hala online ödeme yapma konusunda tedirgindir.

3. web sitenizin pazar
Yani bir ürün veya hizmet ve satmak için bir web sitesi var, ama kimse bu konuda bilir ya da bulamazsa bir ölü ördek üzerinde zaman ve para israf ettik. Bu kaç girisimci, yenilikçi bir online is için harika bir fikir var inanilmaz, büyük bir web sitesi üzerinde binlerce ödemek ve nasil ona müsteri getirmek için gidiyoruz bir düsünce olmadi. Web siteleri gibi bir tugla ve harç magaza açilis degildir. Fiziksel bir magaza ile, kurmak, zorlayici bir isaret koyun ve bulundugunuz yere bagli olarak yaya trafigi makul çizmek gerekir. Bir web sitesi ile, pencereden disari bütün bunlar atabilir.

Yeni online is tanitimi için ilk yer olarak, Google AdWords öneriyoruz. Google AdWords, ilk günden itibaren Google’da ilk sayfa arama sonuçlarina aninda poz verir. Herkes bir AdWords hesabi olusturmak ve reklam kampanyalari yönetebilirsiniz. Bir uzman reklam yönetmesine izin tercih ederseniz, daha sonra bir SEM (Arama Motoru Pazarlamasi) profesyonel aradiginiz budur.

AdWords hemen web sitenize hedeflenmis trafik getirerek baslamak için harika bir yol olsa da, ayni zamanda web sitenize Google dogal arama sonuçlari için optimize almak gerekir. Bu gerçek e-ticaret altin, satin almaya hazir dogal, alakali arama sonuçlarindan trafik aliyor. Bu arama terimleri için ilk sayfada almak için gereken zaman SEM seçenek daha uzun olacaktir, ama müsteri edinme basina maliyet çok daha düsük ve etkileri daha uzun ömürlüdür.

4. Müsterilerinizin bakmak
E-Ticaret altina hücum için önemli nedenlerinden biri, kolaylik. Bu arabaya bin ve fiziksel bir magazaya gitmek daha çevrimiçi daha kolay. Bu kötü bir müsteri deneyimi Internet üzerinden uzak ve genis yansitmak olabilir ama hatirlamak gerekir. Forumlar, bloglar ve sosyal ag dijital dünyada, bir kizgin müsteri kisa sürede web sitenizin itibarina zarar bir sürü yapabilirsiniz. Müsterilerinize hizli e-posta yanitlari ve büyük bir müsteri hizmeti veren genel, onlari mutlu etmek ve itibar saglam tutabilirsiniz. Online basarili ve net bir sekilde onlara fayda açiklamalidir geldiginde web sitenizin ziyaretçileri rakipleri karsisinda seçtiginiz için bir neden vermek önemlidir.

tüm awd bir araya geliyor

Eger bir web sitesi ile is çevrimiçi yapmak isteyen varsa, kisaca bir etki alani adi (örnegin www.mysite.com.au), web sitenizin fiziksel saklanir ve World Wide Web bagli web sitesi barindirma (gerekir ), arama motorlari bir vurgu ile web sitesi gelistirme, e-ticaret uygulama ve ciddi ileri düsünüyorsun, web sitesi tanitim ve pazarlama. AWD etkili bir hizla büyüyen online pazar bir parça kapmak için gereken bu önemli bilesenleri tüm saglayabilir. Biz online girisimciler sira pazar payi büyümeye ve etkili kanitlanmis yöntemlerle rekabet olarak baslamak yardim ile genis deneyime sahip. Eger online pazara almak istediginiz harika bir is fikri varsa, daha fazla bilgi için bize ulasin.

Bizim e-Ticaret Hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi edinmek için buraya tiklayin