internet pazarlama e-posta listesi olusturmak için nasil dört ipuçlari

Bir internet pazarlamaci için, liste olusturma rolü çok önemlidir. Bu gerçek satis meydana geldigini bu teknik geçer. Insanlar genellikle sag internetten satin almayin. Onlar, artirdi konustum, ve satin almak için motive olmasi var. Onlar ha deyince üzerinde satin almayin. Onlar istedikleri seyler bakarak yorgun elde edene kadar çogu internet alisveris etrafinda ve çevresinde alisveris yapmak. Daha da kötüsü, hatta ayni anda karar veremez.

E-posta pazarlama devreye girer e-posta pazarlama ile, kolayca bir kez kisa bir süre sonra satin gerektigini ürün ile ilgilenen insanlara hatirlatmak olabilir yerdir. Daha da önemlisi, onlar sizden satin almalisiniz. Çalismalar internet alisveris aslinda sadece 12 e-posta sonra bir ürün satin oldugunu göstermistir. Bu sadece en azindan o bile ürün satin düsünün ki emin olmak için en az on iki kez umudu aliciya koparmamak gerektigini göstermek için gidin.

Basarili bir internet pazarlamaci olmak istiyorsaniz, bir hedef e-posta pazarlama listesi kullanmak zorunda. Baska bir pazarlama listesi yapacagini degil. Bu ürün degil, hatta var emin degilseniz türüne insanlarin satin almak isteyen kisilerin adlarini ve e-posta adresleri dolu bir hedef listesi gerekir. Yani, dis kaynaklardan satin alabilirsiniz pazarlama listesi olani tam olarak. Bu terk posta kutulari, uzaktan ürünler için nitelikli olmayan kisiler, ve daha da kötüsü, yok olan kisilerin e-posta adresi ile doldurulur.

Iyi bir internet pazarlama listesi olusturmak için, asagidaki önerileri yapabilirsiniz:

1. Eger çok abone elde edebilirsiniz bir blog olusturun.

Bu RSS yoluyla abone çok üretmek, çünkü bloglar bu günlerde çok popüler. Eger kolayca blogunuza gidiyor ne olursa olsun ile güncel olsun böylece beslemelerine abone olabilir hakkinda yazarken ne ilgileniyor blogunuza rastlamak herhangi bir kisi. Internet pazarlama e-posta sizin için neden olarak gönderme blogunuzun disari olusturmak abone listesi çok iyi hizmet edebilir. Bu insanlarin ürün gerçekten ilgi ve aylik satis kotasi için en olasi aday olduklari için çalisir.

2. Opt-in ile güçlü bir liste olusturmak.

Opt-in bu konuda bir web sitesi veya baska bir yerde bir istekli abone neyin sürecinde bazi diger ilgili malzemeler için bir abonelik seçenegi sunulmaktadir. Onlarin elde edilebilir önce kayit gerektiren indirme için bir seyler sunan bir web sitesi ile ortak olabilir. Onlar istedikleri yazilim alabilirsiniz kaydolmak gerekiyor insanlar alternatif abonelik seçenekleri teklif olurdu. Ve sadece onlar üzerinde duruluyor alaninda ilgilenen anlamina gelir o zaman, dogrudan ürün ile ilgilidir seçenegini isaretleyin zaman. Yine, bu aktif e-posta adresleri ile aktif insanlardir. Yani uzaktan ürünleri ilgilenen kisiler ile yerine onlara ürün satmak olasiligi daha yüksektir.

3. Bir topluluk olusturmak.

Çevrimiçi topluluklar web sitenize tesvik ve e-posta pazarlama listesi olusturma çok faydalidir. Kesinlikle kendinizi iliskilendirmek bu insanlardan çok kazanmak için gidiyoruz. Bu ürün ile ilgilenen olsaydi, onlar memnuniyetle size e-posta adresini verecek. Toplumun iyi niyetli bir üyesi olarak, onlar ancak internet üzerinden bilmek baska insanlardan daha güvenilir olma olasiligi olmasidir. Çevrimiçi topluluklar forumlar, sosyal ag siteleri ve orada etrafinda insanlar ücretsiz freze bir dizi baska yerlerde olusur.

4. Arkadasinizin tavsiyeleri ile.

E-posta listesi en iyi viral pazarlama kavrami ile insa edilmistir. Ve onlarin arkadasinizin arkadaslarina arkadaslarinizin tavsiyeleri ile ilgilidir. Kavrami, böylece adini bir virüsün yayilmasini çok benzer. Eger Yahoo Messenger, AIM, veya MSN Arkadaslari ile listenizi olusturmaya baslayabilirsiniz. Tabii ki, ilk daveti kabul etmek gerekir. Ve hiç onlar beslemeleri için ya da ürün hakkinda günlük Mesajlari abone olmak sevmiyorum, bunlari dogrudan ilginizi çekebilir arkadaslariniza e-posta göndermek isteyebilirsiniz.