modüler ofis kabinleri içinde stil ve deger entegrasyonu

MAiSPACE anda, herhangi bir çalisma ortaminda bakmak ve büyük is modüler ofis kabinleri ile stil ve deger entegre etmis. Herhangi bir ofis ortaminda uygun yapilandirmak için kolay ve ofis mobilyalari en yüksek endüstri standartlarina üretilmistir modüler ofis hücre genis bir ürün yelpazesi sunmak.

MAiSPACE yenilikçi alan planlama ve kullanim araçlari ve tasarim hizmetleri önde gelen ofis sistemi mobilya üreticisi ve saglayicisidir. Biz kaliteli bir dizi, kolay yükleme-ve-yeniden modüler ofis kabinleri, sirketlerin hizli ve kolay bir sekilde dogru fiyata dogru çalisma çözüm bulmak için ergonomik ofis masa ve ofis koltuklari sunuyor.

1993 yilinda kurulan, MAiSPACE, New Jersey faaliyet gösteren, yaklasik 250 dünya çapinda çalisani ve dolardan fazla 150 milyon Kuzey Amerika bir kullanici tabanina sahip. MAiSPACE birlestiren küresel yönüyle maliyetleri azaltmak ve hizli teslimat saglamak için akici bir just-in-time üretim ve dagitim sistemi ile kaynak ve tedarik zinciri yönetimi.

Ofis kabinleri akilda sadeligi ile tasarlanmistir. Bu felsefesine dayali, MAiSPACE sonraki seviyeye yenilik ve iç ofis tasarimi alir. Patentli, devrilen ve kendini hizalayarak baglanti kurulum maliyetlerini azaltarak içine ve bina boyunca elemanlari hareket kolaylastirilmasi ile donatilmis kare hazir monte edin. Ayrica gerekli bilesenleri çerçeve sayisini azaltabilir. Modüler is istasyonu kolayca ayri alinir ve daha sonra düsük maliyetle yeniden monte edilebilir. Sen tüm yerel alan agi kesintiye ya da çagrisinda olmadan birkaç saat içinde yeniden bir ofis kat plani yapabilirsiniz.

“Örnegin,” sadece iki yatay alt montajlar arti iki paylasilan dik dogrulara 8 metre genisliginde Panel Çerçeveleri kadar destek gerekmektedir “, Üretim MD Kim-Sirketin Baskan Yardimcisi açikliyor. Çerçeveler kolayca eklenir veya komsu yapilara zarar vermeden çalisir kaldirilabilir “Modüler ürünler yapisal saglamligini ödün vermeden kolayca bunu -. Bu MAiSPACE bir temel dayanak noktasi oldugunu. MAiSPACE, en hizli büyüyen ofis hücre mobilya üreticisi, uygun fiyat ve performanstan ödün vermeden müsterilerine güzel ve fonksiyonel yönetim ofisleri ve süitler sunmaktadir.

MAiSPACE ve MOrSPACE, bizim iki imza modüler ofis hücre ürün, büyüklügüne dayanir, kullanicilarin hareketlerini ulasir. Bu kademeli kenar çalisma yüzeyleri ve yüksekligi ayarlanabilir olarak kullanici dostu bilesenleri, oturup / bilgisayar yogun ortamlar için klavye platformlar durmak kullanilabilir ve nefes alani bol saglamak ve bilgi yönetmenize yardimci olur. MAISPACE, biz de bizim gelismis kablo yönetimi büyük gurur. Çerçeveler yukaridan asagiya dogru engelsiz kablo yollari saglar. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir. Off-modüler tasarimi çalisma alani boyutu, yapilandirma ve yerini kutulari, raflar, ve bölücü panellerde esneklik saglar.

MAiSPACE açik ofislerde yatay kablolama sistemleri için telekomünikasyon endüstri standartlarina uymaktadir. Standart kemer çizgisi erisim ve kolay erisilebilir konsolidasyon noktalari bir bölge dagitim sistemi olusturmak çalisma alani satis ve telekomünikasyon dolaplar arasinda bir baglanti saglar. Sinirsiz kablo yolu erisimi mevcut ag degisiklikleri kolaylastirir. Fabrika sona ve test edilmis modüler kablo bakir veya fiber destek fis toplanir ve ofis yeniden yapilandirildiginda oyun. Kablo tipleri çok çesitli özel müsteri ihtiyaçlarini karsilamak için kullanilabilir. Kyle Walters-Sirketin Ürün Tasarim Müdürü notlar “Bu mevcut tüm endüstri standartlari, asarak, veri-yogun ve video uygulamalari için kullanilabilir Kategori 7 kablolama, içerir”.

MAiSPACE her zaman yüksek kalite insaat sampiyonu olmustur. Kararlilik, güç ve güvenlik sirketin modüler ofis hücre sistemlerinin en önemli bilesenleridir. MAiSPACE ürünün kurulum ve daha sonra hareket sirasinda bozulma-ücretsiz olmasini saglayan, güç ve sertlik saglamak için 16-gauge soguk haddelenmis çelikten bir 3 ½ inç genisliginde çerçeve ile baslar, ekler veya degisiklikler (MAC). Bunu göstermek için, 8-ayak Panel Çerçeveleri olusan bir MAiSPACE paneli yapilandirma “dönüs panelleri 2.5 oylandi ton-en yüksek 10 metre yüksekliginde ve iki 24 tarafindan desteklenen yigilmis sanayi-on Sigorta Laboratuvarlari tarafindan yapilan bir testte çalisma yüzeyi . Çelik boru çerçeve ve agir çelik bilesenleri ve destekler tasiyan MAiSPACE yükünü bize bir ömür boyu garanti sunmak için izin.

MD Kim yorumlar, “Bu gücü de yük tasiyan Panel Çerçeveleri 30 inç yüksekligi 14 metre duvar olusturmak için kullanilabilir anlamina gelir. Panel yüksekligi mevcut Panel Çerçeveleri veya rahatsiz edici güç, ses ve veri kablolama, azaltilmis ürün ve isçilik maliyetleri açisindan MAiSPACE deger teklifi baska bir ayagi çikarmadan arttirilabilir. “Panel kesimleri olaganüstü dayaniklilik için 24 göstergesi çelikten imal ve etkili olan nemlendirme ses. “Bu bize .80 NRC ve 35 STC sayisi, sektördeki en yüksek saglamamiza olanak tanir,” Kim diyor.

MAiSPACE uygun fiyatlarla yeniden yapilandirilabilir modüler ofis kabinleri sunmaktadir. Kalite, stil ve zarafet ödün vermeden, MAiSPACE düsük maliyetle ofis tasarimi fonksiyonel bir yaklasim içermektedir. Ayni zamanda dayanikli, güvenli ve çevre dostu modüler ofis hücre mobilya sistemleri gurur duyuyoruz. Yüzden, MAiSPACE kendi ofis hücre sistemleri-MAiSPACE ve bir ömür boyu garanti MOrSPACE-ile, sürece sahibi oldugunuz için destekler. Sirketin devrimci modüler ofis kabinleri henüz diger sözde önde gelen üreticileri% 40 daha az kadar fiyatli bir “NeoCon en iyi” ödülü, sözlesme mobilya sektöründe en prestijli biri, basili tutun.