Online islem neden ihtiyaç seçenekleri isleme

Biz dijital çaga girdi beri, isleme ödemeler günden bu yana ekonominin bir parçasi olmustur. Online devrim ileri yayli gibi, baska bir firsat online islem seklinde kendini sundu. Isleme iki ana formu kredi karti isleme ve ACH isleme (isleme kontrol edin) bulunmaktadir.

Mesgul hayatimizin çekleri plastik yasin kaydirildi gibi, ödeme yeni bir form ele verebilir elektronik tokatlamak makineleri artis yayginlasmistir. Ve thusly, elektronik ödeme biçimleri online islem ile gelismis var. Ayni kesin süreç oldugu için bir kredi karti online islem çok basit. Eger kredi karti numarasi (veya tokatlamak kart kullanilabilir varsa) girin ve fonlar buna göre daginik nereye bilgileri aninda ödeme ag geçidi gönderilen alir.

Çevrimiçi kontrol veya ACH isleme sert yapmacik, ancak online islem gereklidir. Sen sag, ödeme form kabul etmiyoruz çünkü herkes ürünlerinden biri inkar etmek istemiyor musun? ACH isleme hala romatizmali elleri onay üzerindeki maliyet disari kroki ederken bakkal eski bir çift arkasinda bekliyor ayni süreçtir. Sürecine tam 7 gün boyunca beklemek, hala orada, süreç ne yazik ki hizlandirdi edilmemistir.

Birini iade istiyorsaniz bunu dikkate önemlidir. Çekler birisi size gelir ve bir çek ile çok para 2 gün sonra bir öge dönmek istiyor thusly eger, baska bir 5 gün için paralarini olmaz, süreç için 7 gün sürebilir. Eger geri ödeme baslatmak, o zaman bu para banka hesabi için geliyor anlamina gelir. Ben bir sürü insan beni geri ödeme süreci ile neler olup bittigini merak aramak oldu. Sana 5 dolar içeren birine bir zarf gönderiyor sanki bakmak için söyledim. Size para gönderdiginiz kisinin de 5 dolar gönderir. Diger kisinin zemin nakliye gönderir Ancak, siz, 5 dolar içeren bir gecede zarf karar. Döviz sonunda, iki kisi para ayni miktarda, ancak farkli günlerde onu almak.

Bu kontrol ile bir geri ödeme baslatarak, bu kadar geri ödeme için baska bir 7 gün kendilerine gelmek için gereken gerçeklestirmek için de önemlidir. Kredi karti ile ise ayni gün para alabilirsiniz. Bu ögeyi döndürmek istiyor ve bir çek kullanmis kisiye açiklamak önemlidir. Büyük olasilikla onlar çek vs kredi kartlari alir ve size kizgin alirsiniz ne kadar anlamayacaktir. Bu senin hatan degil ve sakince gerçekleri açiklamak oldugunu hatirlamak önemlidir. Hala memnun degilseniz, onlara bunu açiklayan bir hükümet web sitesi onlari basvurabilirsiniz.