ben baslarim nerede e-ticaret

E-ticaret sadece tugla ve harç sirket için degil, ayni zamanda tek kisilik bir dükkan için. Çünkü fon eksikligi, büyük magazalar dagitmak degil, bir özel madde olan bir adam dükkan, iseniz, online bir is bakmak. Bu bir varligi ve hazir bir pazar verebilir.

Ama her sey oldugu gibi, baslamak için standart unsurlarindan bazilarini olmasi gerekir. Sana bir bakis vermeye çalisacagim.

magazasi elemanlari

Sizin Storefront – koyarak zaman Logolar ve grafik önemli olan
saklayin. Onlar, düzenli müsterileri sitenize gelmesini saglayacak, hem de olmalidir
magaza içine yeni müsteriler ikna.

Ben bir magazasi bakmak ne, bagli bir pazarlamaci olarak, hemen hemen bir müsteri görmek istiyor ne aynidir.

Örnegin:

1. Fotograf ve açiklamasi. Fotograf ve görüntüleri uzak hizli bir sekilde insanlarin sürücü oldugunu, dogru yüklediginizden emin olun.
2. Ürün detaylari için baglantilarin Erisilebilirlik.
3. Müsteri ziyareti sorunsuz hale getirmek için kolay navigasyon.
4. E-ticaret Alisveris Sepeti o çalisir. (Neden böyle diyorsun? Ben ariyordum
olasi bir ortaklik ortaklik olarak ve) alisveris sepeti test etmeye karar verdim.
alisveris sepeti olmasi gerektigi gibi, madde ile geldi. Daha sonra satin alma bir öge seçmek için-“1” koymak. Sonra devam çarpti. Bu alisveris sepeti yazilim Hacimli-ve bana) basindan geri dönmek zorunda o zaman oldu. Birkaç kez denedim, sonra hayal kirikligi içinde çikin ve baska bir yerde satin aldi. Benim anlam buraya? (Siparis kolayligi satis istiyorsaniz, sizin için önemlidir)
5. Yazim – dogru yazildigindan tüm kelime çalisin – bilgilerinin kalitesini azaltir.

Dikkate Önemli Seyler

Dikkate-özellikle bunu para giderleri söz konusu oldugunda diger önemli seyler var.

Bir e-ticaret sitesi kurmak isteyen varsa, bir e-ticaret Alisveris Sepeti gerekir. Alisveris sepeti yazilim ücretsiz olarak aylik 500 $ gibi yüksek çalistirabilirsiniz. Cebinizde biraz para dükkan-ile bir erkek iseniz, baslamak için ücretsiz bir e-ticaret çözümü düsünebilirsiniz. Örnegin, OS Ticaret (http://oscommerce.com/) açik kaynak kodlu, ücretsiz olarak kullanilabilir ücretsiz e-ticaret çözümüdür. Bu bir zengin özellikleri out-of-the-box magaza sahipleri en az çaba ile online magazadan, kurulum çalistirin ve bakimini saglar online alisveris sepeti islevsellik. Eger sansliysaniz sunucu sizin için kuracak. Aksi takdirde, birinin küçük bir ücret karsiliginda sizin için kurmak gerekebilir.

Ödeme Gateway – Bu, ödeme yöntemleri isleme yardimci olacak bir hizmettir: bu Paypal olun, AuthorizeNet, Paynova, vb her satis, ödeme ve onlar ücret olabilir aylik ücretler için ücret kontrol etmek gerekir.

Ben is bu yönünün teknik önemini vurgulamak istiyorum. Neden? Bu verimli siparisleri, vergi, ödeme islemleri ve siparis teslim ele alinmasinda size yardimci olacaktir. Eger arka arkaya tüm ördekler yoksa Yine, para kaybedebilir.

E-ticaret Web sitesi tasarimi-Eger birisi e-ticaret web sitesi kurmak zorunda olacak size maliyeti içine anlamaya gerekir. Eger maliyet çogu kendi is olacak daha kendi web sitesi olusturmak için planliyorsaniz. Sadece bir not: kendi web sitesi tasarimi bile HTML bilgisi olmadan, biraz daha kolay oluyor. Açik kaynak yazilim Ama eger, size gerekli yazilimin bakim ve güncellemeleri sorumlu olacak. Ve inan bana, bazi dost hatirlatmalar sunucu tarafindan e-ticaret yazilim güncellemesi alacak. Neden? Eger yamalarini yoksa, bu herkesi etkiler, sunucu, delik neden olabilir. Eger güncelleme yoksa ne yapacak? Ilk olarak, zaman hatirlatmak ikinci kez – ama hesabi ve is üzerinde tutun güncellemek kadar.

Ürün fotografçiligi – Sen web siteniz için kaliteli resimler yapmak isteyecektir. Müsterileri mutlu etmek, ayni zamanda ürün satmak için bagli çekmek için degil sadece.

Iletisim – 800-numarasi, iletisim numarasi veya E-müsteri servis / destek için. Bu web sitesinin mesruiyetini soru olabilir çünkü, insanlarin satin alma da toplu olacak daha, müsteri hizmetleri temas için bir yöntem yoksa.

Ve bana stres izin, müsteri hizmetleri Internet üzerinde önemlidir. Bu güven ortaya çikarir ve Internet güven tüm bu konuda bilecek kirmak zaman. Bu müsteri tabani yani sira, bagli çekim etkileyecektir. Aslinda, bir ürün veya hizmetin müsteri hizmetleri benim bagli is için önemli bir varlik oldugunu bulmak. Kötü hizmet veya hizmeti par olmadigini guruldama duyarsam, – bir ay için izlemek olacak – ve sadece münferit bir olay olmadigini, bu kalir. Onlar düzenli olarak is yapiyorsun nasil Ancak, benim sitesinden gitti.

Büyük bir sabit sürücü ve bir Vista isletim sistemi varsa, bellek-2 konser en az 1 konser ile iyi bilgisayar. Ve iyi bir FTP yazilim programi.

Kargo – Sen nakliye ücretleri tahmin gerekir ediyoruz. Sadece devletler veya uluslararasi içerisinde kargoya verilir belirleyin. Ve teslimat ve döner her ikisi için de, yerinde bir izleme sistemine sahip tavsiye ederiz.

pazarlama
Simdi birlikte büyük parçalari var o zaman sadece birkaç isim için pazarlama süreci-Seo pazarlama, Seo optimizasyonu, e-posta pazarlama, makale yazma, Adwords, baslamak olacaktir.

arzu ve basari
Ben online bir is sadece bir tugla ve harç is gibi oldugunu vurgulamak istiyorum. Bu söyleniyor, çogu durumda yeni bir is is bir yasam yapmaya baslamak için bile kirmak için 1 ila 2 yil sürer ve 2-4 yil olacagini unutmayin. Ve çevrimiçi iseniz, sürekli ögrenmek ve gerekir uyum ve basari unsuru görmeye baslamak zaman yarisma için hazir olun.

Benim tavsiyem, size kurulan biliyorum kadar günlük is birakma yok ve siz her seyi ögrenin geliyor para ve arzu ve – Bir e-ticaret sitesi veya herhangi bir is için bir fikir olsun Sonuç olarak, iyi günler kesinlikle kendilerini ilgilenir çünkü tutku, sinir bozucu zamanlarda tasiyacak.