Ev güvenligi için casus kameralar – maruz

Ev güvenlik $ 60 milyar basina yillik is yakindir. Bu zor bir ev güvenlik sirketi için bir ticari dolasma kalmadan tv izlemek mümkündür. Ev sahibi bu kadar basit hirsizlik gerçeklestirmek için yapmak çünkü gerçekten böyle büyük bir kurulustur olmasinin sebeplerinden 1’dir. Tüm ikamet hirsizliklarin yüzde 60 kilidi pencere ve kapilar ile oldu farkinda miydi? Tüm bu millet düsünmek sonra. Bu yüzden ev güvenlik artirma bir yöntem evde oldugunuzda da kapi ve pencere kilitleme baslamak olacaktir.

Eger maliyet-ücretsiz veya düsük maliyetli altindadir evinizin güvenligini takviye için bugün yapabileceginiz baska seyler bulacaksiniz. Lütfen kisir bekçi köpegi konusunda uyardi bahçesinde bir isaret koyarak deneyin. Kötü adamlar soymak için ev aramaya eger böyle disa belirtileri aramak. Onlar yakalanmamak için gerekmez. Onlar girdiginizde zor bir zaman istemiyorum. Onlar kolay çikisi, zahmetsiz istiyorum.

Onlar bir mahalle kasa zaman aramak seylerle bir güvenlik kameralari veya casus kameralar herhangi bir tezahürüdür. Evinizin disinda bazi dis mermi kamera veya dome kameralar var ise onlar sadece atlayip baskasina baslamak için yatkindir. Özellikle ne istediginizi olmadigini?

Kötü adamlar yakalamak için çok iyi yaklasim içinde kirmak yoksa onlari bir casus kamera ile. Bunlar sey ev, ofis veya is isletme genelinde oldugu yaygin günlük seylerdir. Çok daha sik çok daha iyi aslinda. Sonra bir gizli kamera, bir yönetim kurulu kamera içinde var. Bu bir televizyon ekraninda veya görüntüleme için dizüstü bilgisayar veya bilgisayar monitörü iletir görüntüleri var. Aslinda hiçbir sey kayit yok. Bunu elde etmek için bir DVR veya VCR gerekir.

Eger DVR yerlesik olan yeni casus kameralar ile bir olabilir tabii. Bu aslinda size para tasarrufu yardimci olabilir. Ama bu aldiginiz baslica nedeni degildir. Bunu onlar performans gerektigini bir sey yapiyor birisi yakalamak için alirsiniz. Evinizin girerken gibi.

Harika bir fikir, bir duvar saati, radyo, kule fan, hava temizleyici veya 20 farkli mallarin herhangi biri gibi gizli bir casus kamera. Sonra iman giris yolu ya da arka kapida ya da her yerde konumu biri de girebilirsiniz. Hareket etkinlesen kayit kapi orada olmasi veya baska olmamalidir olursa olsun, ister geliyor herkes çekecektir. Resimleri oynatmak için Sdcard çikarin ve çok basit oynatma için bilgisayar Sdcard okuyucu içine koydu.