led yüksek güç sokak lambasi teknolojisi

Büyük ölçekli uygulama, hala biraz zamana ihtiyaci genel bir kavram, sokak lambalari LED. ama gerçekten LED isiklari teknolojisi olgunlasmis oldugunu düsünüyorum. Bana dogru hos geldiniz.

LED sokak lambalari (aslinda tüm LED aydinlatma olan) söylemek büyük ölçekli uygulama için bir neden degildir asagidaki üç sunlardir:
1, LED sokak lambalari isik verimliligi henüz sodyum seviyesine ulasamamistir;
2, LED sokak lambalari hayati;
Fotometrik 3, LED sokak lambalari ideal degildir.

LED sokak lambalari hakkinda konustuk, birçok kisi ekran rengi endeksi LED, ve standart tarihi itibariyle LED sokak lambalari azalir, aslinda, LED sokak lambalari degisiklik standart için ayri birçok itiraz edebilirsiniz yüksek ekran renk indeksi sodyum daha kontrol LED isaret edecek makro Shang gönderilen görmek Yu degisiklik standardin gerçegi degil umut, ve yol aydinlatma standart yok olabilir de zorunlu bir degisiklik mevcut düsünüyorum. LED yerine diger hafif yapar insanlar kendilerini çabalari LED aydinlatma alani ile yalnizca, gerçek oldu.

Isik verimliligi sorunlari:
Ilk olarak, isik etkisi yapar sodyum yüksek, bazi sodyum ürünleri üniteleri, güç lümen sayisi daha iyi üzerinde 110 görmek, ve su anda herhangi bir enerji tasarrufu da, etrafinda 90Lm / W da LED iyi do. verimlilik karsilastirilmasi lambalari, üzerinde sonuçlar degil ama eger, gibi vardir. genel isik yönlü üniforma kizdirma 360 vardir, ve LED parlaklik yönlü oldugu için, genellikle fark çok, Sokak isik ayni degildir, içinde 180 oldugunu. tipik olarak yaklasik% 60 olan sodyum lamba veya geleneksel isik Sokak lambasi lambalar isik verimliligi yapilmis, sokak lambalari daha kolay 90% ulasabilirsiniz LED. 66Lm / W sodyum sokak lambalari ve LED Sokak lamba isigi için agirlikli, etkin isigina göre etkin 80lm / W. ulasabilirsiniz

Tabii isik kaldirimda tek düsüs gereklidir Ikincisi, bir sokak lambasi oldugu için, olan, daha fazla H = Weff, örnegin, sodyum lambalar daha iyi kullanimi katsayisi minimum ulusal standartlara, yolda aki göreceksiniz 0.3, [url = http://led8989.bmlink.com/] LED kontrol [/ url] daha sonra LED isik verimliligi bugünkü düzeyine 0.8 kullanimi katsayisi, LED ise, tam üzerinde LED sokak lambalari bir 110W yerine olabilir 250W genellikle tasarim kelimeleri, LED sokak lambalari 100W için H = 1.2Weff uygun olarak gerçek mühendislik maliyeti, faktörler, kabul ise sodyum, sodyum 250W yerine gelmistir uygulanmasi olabilir bu asamadadir. 60% ulasti kadar enerji tasarrufu düzeyi yeterli enerji tasarrufu etkisi vardir sahiptir. katsayisi ile 0.8 ulastigi için, bu gerçekten de yok zor degil, Vakfi LED sokak lambalari tasarimi personel dagilim isik görürsünüz.

Hayata dair konular:
Eger söylendi, yasam LED lambalarin size duydum, 100.000 saat veya 50.000 saat ve 30.000 saat vardir ve duymak inanmak degil, ama unutmayin desem, vardir sordu sordu bilinir bile vardi Simdi kesinlikle için kimseye test metre için milyon saat zorunda çünkü bu imkansiz, gelecekte de öylesine aptalca sahip degildir, çünkü sizin ölçülür söyleseydim, daha sonra soruldugunda gerekir vardir, Vakfi için kaç saat verileri için test, Çünkü gerekli degil. LED tüp isik verimliligi bir çok 1000 saat artmistir çünkü veri 1000 saat, sen sayilmaz, söyleyecektir. Kontrol LED ve tabii ki, ne zaman tüp de. Simdi ömrü testi zaman uluslararasi geçisi istikrar kez 1000 + 5000 saat testi, yiqian 1000 saat oldugu, uyarinca hesaplanmasi yasam için Hou 5000 saat veri, amaçlanan-in egrisi disinda itme hesaplama içinde 5000 saat uygun olarak 5.000 ‘den fazla saat çalisma ömrü . Bazi indirimi kabul eger 2.2% için isik basarisizlik 1 +5 bin saat gerçek test, ve, dogrusal, biz ürünleri standart 2.5% için 5000 saat isik hatasi, için çok disinda olacak hayatin 50% isik etkisi itecektir olacak 100.000 saat, 60.000 saatlik yasam beklentisi 70% Fotosentetik verimliliktir.

Ama, ne olursa olsun% 50 uygun olarak ayni zamanda% 70 hesaplama hayat önemli degil olup bu, aslinda çogu bilim yöntemi kullanilan ile birçok ulusal için asagida standart degildir itibariyle korunur yasam itibariyle maintained saglar yari için. GB 66% isik etkisi hesaplama hayat, bu yüzden yasam hesaplama gerekir 30LX için tarihi itibariyla ortalama erken yüklü sokak lambalari, ise, 20Lx için tarihi itibariyla devam ortalamasinin hizli yol saglar 66.000 saattir. gibi Arti gece yarisi lamba kontrolü ise LED kontrol, 100.000 saate kadar üzerinde gerçek zamanli. tabii ki, biz gerçekten bu kez elde edebilirsiniz, biliyorsunuz önce 25 yil beklemek gerekebilir.