manyeto tabanli e-ticaret siteleri özellestirme

Bir E-Ticaret sitesi varsa, bu Magento dayaniyor iyi sansi vardir. Magento kullanicilara özellikler sunar yüzlerce orada gelen E-ticaret motorlarindan biri, ve aslinda, en yaygin olarak kullanilan iyi biridir. Bu tür tüm site yönlerini hem de Arama Motoru Optimizasyonu üzerinde tam kontrol gibi çesitli avantajlar sunmaktadir. Sitenizin gerçekten baska bir motoru üzerine kuruludur, o zaman web gelistirici konusarak Magento geçebilirsiniz, ve en popüler motorlarindan biri bugün yüzden yakinda kesfedeceksiniz.

Eger Magento gerçekte konum sonra, sitenizin benzersiz görünüyor yapmak için yapabileceginiz seyler bir sürü vardir. Belki mevcut birçok Magento tema herhangi biri uygulanabilir. Baska bir seçenek çogu site yok sitenize islevsellik eklemek için Magento Plugin kullanmak olacaktir. Sitenizi özellestirmek için yollar neredeyse sonsuz sayida vardir. Bir kez sitenize belirli bir kimlige sahiptir, çünkü bu çok önemli, siz baska bir yere gitmek olmayan kullanicilar bir dizi insa edecek ve bu büyük ölçüde is yardimci olur.

Magento Özellestirme her türlü almak için ilk adimlardan biri size internet üzerinde bulabileceginiz Magento ticaret temalar binlerce herhangi uygulamaktir. Genellikle, sahip is türüne göre siniflandirilir. En temalar ödenen, ancak küçük bir zaman site için para ödemek için istekli degilseniz, o zaman birçok Ücretsiz Magento Temalar orada da vardir vardir. Bunlar maliyetleri kontrol altinda tutarken sitenizde görünmesini yardimci olabilir.

Ücretsiz temalar ücretli olanlar için harika bir alternatif, ancak maliyetleri önemli bir sorun yalnizca, tavsiye edilir. Çogu durumda, bu lehçe daha yüksek bir seviyede gibi, ücretli bir biri için gitmek genellikle daha iyidir. Neden birkaç dolar için online magaza kaliteden ödün? Genellikle her büyük E-ticaret motoru tarafindan sunulan gibi temalar, Magento için özel olmasa da, Magento Sablonlar sayisi essizdir.

Gerçekte sirket için çalisiyor, ya da sadece sitenizin görünümünü üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak istiyorsaniz bir grafik tasarimci olmasi durumunda, o zaman için bir seçenek yoktur. Temelde Magento Tema için bir PSD dönüstürme saglar Magento hizmet için bir PSD arayin. Daha sonra sadece sitenizde bu tema kullanabilirsiniz. Hatta sizin zevkinize göre tamamen uygun bir tema kendi grafik tasarimci kirbaç olabilir gibi bu büyük esneklik saglar.

Teklik için arzu temalar memnun degilse, o zaman Magento uzantilari bir spin verebilir. Bu aslinda sitenize bazi islevler eklemek için izin verir. Sadece bu site için çok özel bir karakter eklemek kalmaz, ayni zamanda kullanicilarin daha hizli satin almak istiyorum ne bulmaniza yardimci olur. Genel olarak, özellestirme seçenekleri Magento sayisi rüya E-ticaret sitesi kurmak yardimci uzun bir yol kat edecektir etti.