online çiçek – Yerel çiçekçiler web is çiçeklenme

Iyi bilinen büyük isim çiçek pazarlamacilar ragmen, bazi yerel çiçekçi çevrimiçi basarili olan ve müsteriler rahatlik, degeri ve kalitesi için kendi Web sitelerine akin vardir.

Internet is yüzü degisti. Amerika Birlesik Devletleri tek basina, nüfusun fazla üçte iki düzenli Web kullanir ve çevrimiçi gelirlerinin yaklasik üç kat daha hizli geleneksel satis daha büyüyor. Çiçek is bir istisna degildir. Çiçekler zaten en popüler online alisveris kategorilerinden biri olan ve ABD ve Kanada’da çiçekçiler yaklasik% 90 Web sitesinin bazi türüne sahip.

“Bugün, bir e-ticaret Web sitesi çiçek sektöründe is yapmak için bir zorunluluktur.” Barry Gölet, Jackman’in Ontario Çiçek Artilari Baskani diyor. “Online siparis telefon ile karsilastirildiginda en hizli büyüyen kanal veya magaza seçenekleri ve temyiz bir genç demografik, diger bir deyisle, bizim gelecekteki müsteriler.” Büyük St Louis Walter Knoll Çiçekçi Walter Knoll III göre. “Web sitemiz müsterilerimize, ürün üretilmektedir ne rehberleri ve çalisanlarimizin bilgi yaymaktadir bize yakin tutan tutkal oldugunu.”

Web için hareket yeni nesil uygun biridir. EBay ve Amazon gibi Devrimci siteleri her satin almak ve satmak sekilde degisti. Çiçek ile, tüketici için büyük bir net kazanç var. Çiçek severler hala telefonla yerel bir çiçekçi dükkani veya siparis çiçek ziyaret edebilirsiniz, ancak Internet 7/24 kolaylik ve diger hizmetleri sunar. Bu birkaç büyük çiçek sirketler ortaya çikmistir sasirtici degil. Için sasirtici olabilir ne biraz daha kurulmus geleneksel çiçekçiler bir avuç daha kisisellestirilmis hizmet ve dogrudan yerel teslimat arayan online müsterileri ile bir nis oyuyor, ayak tutmus olmasidir.

“Web bizim temel is bir dogal sonucu olarak,” Phillip en Çiçek ve Hediyelik Esya, Chicago bölgesinde on çiçek magazalari ile üçüncü nesil çiçekçi Baxter Phillip diyor. “Biz geç yetmisli yillarda diger çiçekçi elektronik olarak çiçek siparis göndermeye basladi. Daha sonra, 80’li yillarda büyük ticari müsterilerden elektronik ortamda siparis almaya basladi. Biz 1995 yilinda bizim ilk tam online çiçek magazasi baslatti ve o zamandan beri geriye bakmadim . ”

Walter Knoll Çiçekçi 1980’lerin ilk online magaza açti. Www.wkf.com de kendi Web sitesini yerel özel, dügün çiçekleri, çiçek bakimi ipuçlari, gönderi takibi, istihdam bilgileri ve daha fazlasini sunar. “Bu tam tesekküllü bir sube magaza var,” “nerede müsterilerin ürün ve hizmetleri hakkinda bilmeniz gereken her seyi bulabilirsiniz.”, Knoll açikladi

Nasil bu daha geleneksel yerel çiçekçi çevrimiçi rekabet eder? Gölet göre, kim www.jackmanflowers.com denetler, “Müsterilerin her iki dünyanin en iyi teklif -. Profesyonel egitimli çiçekçi uygun ülke çapinda ve dünya çapinda dagitim için baska yetenekli çiçekçiler bir ag ile birlikte kendi yerel ihtiyaçlarini karsilamak mümkün” “Müsteriler yolluyorlar çiçekleri görmek mümkün olmayi seviyorum,” Phillip “gündüz veya gece her zaman online siparis kolayligi, ve ayni gün ve ertesi gün yerel ve ülke çapinda teslimat.”, Açikliyor Tepe “Biz çok daha çevik çogu ulusal sirketlerin daha konum ve kisisel iliskiler yerine sadece pazarlama dolar bizim is kurmak.” Ekliyor

Www.viviano.com anda, Saint Clair Shores merkezi Viviano Çiçekçi, MI, özellikle bütçe tahmincisi, yani sira online siparis edememek kolayligi içeren dügün çiçekleri portföyü, gibi müsterilerden tarafindan isletilmektedir. Diger çevrimiçi kaynaklara sempati çiçek, olay dekorasyon ve ayrintili bir çiçek arsivi vardir. Paul Viviano, CEO’su göre, “Gerçek çiçekçi islerini gurur duyuyoruz ve gönderenlerin ve alicilarin mutlu etmek için kendi yolumdan gitmek, bu gurur ve titizlik sadece siparis alir ve için üzerine gönderen bir sirket bulmak zor çiçekçi. ” “Yerel online çiçekçiler diger yarari,” Viviano, “Eger araci önlemek ve tasarimi ve hediye teslim olan dükkan ile dogrudan anlasma olabilir” diyor.

“Müsteriler onlar Bildiginiz ve güvendiginiz bir yerel çiçekçi ile siparis gibi bize söylediler,” Phillip belirtiyor. “Onlar bizim is gördüm ve bunun arkasinda duruyorum biliyorum ettik. Kendi metro alaninda teslimatlar için, onlar daha dogrudan, uygun maliyetli hizmet sunmak biliyorum. Ayrica, biz büyük sirketler ayni garantili ülke çapinda dagitim hizmeti sunmak. Birçok söylediler Sadece bize geri gelmek için büyük isim tüccarlar çalisiyor bize. Bizim Web sitesi gibi gösterisli olmayabilir, ama bizim kisisel hizmet ve çiçek deneyim tüm fark yaratabilir düsünüyorum. ”

Www.phillips-flowers.com sundugu diger hizmetler arasinda bir Ücretsiz Hatirlatma Servisi, Çiçek bir resimsel Sözlük ve Internetteki herkes e-posta ile Ücretsiz Sanal Çiçekler ve Kart göndermek için bir yol vardir. “Sadece bir çiçek resmi seçin veya e-tebrik,” Phillip “kisisel mesaj eklemek ve gerisini biz ilgilenir” diyor. Phillip’in tüm dünyada insanlar için hiçbir ücret ödemeden her ay on binlerce sunar. “Biz de çiçek tasarim ve dekorasyon ipuçlari, çiçek anlamlari, ve diger yararli bilgiler bir sürü teklif,” Phillip, ekliyor “ve müsterilerimize onlarin tüm bilgileri gizli tutmak gerçegini tesekkür ederiz.”

Yerel çiçekçi web siteleri oldukça süslü ya da agir büyük isimlerinin bu reklami olarak asla olabilir, ancak çogu müsteri bilgilerini korumak için ayni gelismis sifreleme teknolojisi kullanimi ve anlayisli Internet alisveris genellikle daha iyi deger ve daha fazla kisisellestirilmis hizmet alirsiniz biliyorum güvenilir yerel tüccarlar ile dogrudan ilgili tarafindan.

Internet is karsisinda devrim olmasina ragmen, çiçekçi temel ayni kalmistir. “Taze çiçekler, tasarim, teslimat ve müsteri hizmetleri için bir taahhüt ile ilgili tüm,” Viviano diyor. Yani, üst bölgesel ve yerel tugla-harç çiçekçi çevrimiçi mükemmellige oldugunu hiç de sasirtici degil. “En iyi çiçekçiler Web önce civarinda oldugunu,” Gölet, diyor “ve Web onlari daha iyi yapti.”

***