oyuncaklar 101 satin alma

Hiçbir pil, montaj ve saatlerce onun dikkatini tutmak gerektiren çocugunuz için basit, ucuz oyuncaklar mi ariyorsunuz? Burada sizin için yapilacaklar listesinde her seyi basarmak sirasinda çocuklarin agirlayacak evin etrafinda basit seyler için bazi fikirler vardir.

1) Play-doh. Bu yapmak kolaydir ve hava geçirmez bir kapta saklayin eger uzun bir süre sürer. Çocuk ezmek ve squash, bu nedenle bazi yagli kagit indirdi ve hayal güçlerini devralmaya izin seyler seviyorum! Play-doh yapmak için, iki bugday unu bardak su iki bardak, yag iki çorba kasigi, üçte biri fincan tuz ve Tarter dörtte birini fincan krema almak ve düsük-orta ateste bir tencerede karistirin. Tüm asiri nem buharlasti ve play-doh tutarlilik ulasildi kadar karistirin. Sogumasini bekleyin ve plastik kaplar veya torbalarda saklayin. Biraz ekstra eglence için, tencerede tüm malzemeleri karistirin zaman, renkli play-doh için bazi gida boyasi ekleyin!

2) Kasa. Bir karton kutu, üzerinde renkli boyali ve kesilmis, ve kolaylikla hareket veya bertaraf edilebilir olabilir. Bos bir kutu açik denizlerde, ormanda bir kabin veya bir tepe üzerinde bir kale yelken bir gemi dönüsebilir. Birçok marketler onlar kimseye soran vermeye haziriz, büyük, bos kutular var.

3) Tencere ve tavalar. Ben küçükken, annem, onu Tencere, tava, ve metal kase çekin su ile bazilari dolgu ve kardesim izin ve ben oynardim “yemek.” Biz diger bir pot su-ve transfer su tutunabilecegi bardak-bir sey ölçme, bardak, kasik alirdim. Biz çesitli Brews ve çorba tertip saat geçirdim ve genellikle kendimizi iliklerine kadar sona erdi. Olsa sadece su oldugu için, endise ve karisiklik Paspas nispeten kolay oldu hiç lekeler vardi.

4) Ucuz bir oyuncak. Küçük bir oyuncak gücünü hafife asla. Benim çocukluk baska bir hikaye: kardesim ve ben bir çocuk yemek gelen kazanilmis ediyorum iki küçük aksiyon figürleri vardi. Bu iki adam bizimle her yere gittim! Kir disinda, bizim küçük havuzunda, araba sürmek, ve pek çok baska yerlerde. Onlar bahçesinde oynamak, bize ev ödevi yapmak, bulasik yikamak “yardim”, ve bize çok ögleden sonralari için tuttu. Benim fondest çocukluk anilari bazilari kardesim ve ben bu aksiyon figürleri ile oynamaya.

5) Eski giysiler. Çocuklar oynamaktan büyük mutluluk duyuyorum “yetiskin.” Büyük boy elbise küçük Starlets için minyatür CIA ajanlari ya da fantezi kiyafetler için maskeler olur. Kravatlar, seritler, ayakkabi, elbise, günes gözlügü, ve elbise gömlek çocuklar için özellikle eglenceli.

Basit seyler, bir çocugun gözünden zaman, dünyanin en eglenceli oyuncak olabilir. Tek ihtiyaciniz olan bu kolayca erisilebilir ögeleri ve hayal gücünün bir saglik doz birkaçi, ve çocuklariniz saatlerce mutlu oynayacak!