seçenek renkli kontakt lens renkli bir gökkusagi

Renkli Kontakt lensler de gençlerin moda malzemeleri hayati bir aksesuar haline gelmistir. Bugün, oldukça sik, kullanicilari zor onlara en uygun olani seçmek için bulmak, piyasada kontakt lens gibi genis bir seçim var. Kontakt lensler çok sayida gölgelerle renklerin mevcuttur.

En sik kullanilan kontakt lens renkleri bazilari Mavi, Kahverengi, Yesil, Mor, Siyah, Gri, Kostüm ve Tiyatro lensler ve kisiye özel tasarimlari ile lens farkli tonlari içerir.

• Kalin ve dramatik renkli kontakt lensler, Mavi Ametist veya Yesil için kahverengi gözleri dönüstürecek. Bu durumda, makyaj renk normal göz tam tersi bir lens renk seçebilirsiniz. Mor veya Aquamarine gibi cesur, dikkat çekici renkler görünüsünüzü vurgulamak için seçin.

• Dogal ve ince renkli kontakt lens farkli tonlari için mavi gözleri degisecek Yesil veya Gri. Bu durumda, iris kenarina vurgular renkli kontakt lens seçin. Bir uygun sekilde cilt tonu uygun rengi, saç rengi, makyaj tarzi ve dogal göz rengi seçin.

Hala sadece bir kontakt lens rengine karar veremiyoruz, ya da farkli görünüyor deneme istiyorsaniz, o zaman en iyi seçenek tek renkli kontakt lens olurdu. Bir günlük, haftalik veya aylik olarak takilabilir.

Eger günlük olarak renkli kontakt lens anda giymek istiyorsaniz, yakindan gerçek göz rengi eslesen bir gölge seçin. Eger özel bir durum için kontakt lens isterseniz, o zaman belki bir dramatik, büyüleyici bir olay ile uyum içinde renk, hatta kiyafet için gitmek yok. Enfes bir moda deyimi yapmak ve tüm gözlerin ilgi odagi haline!

Burada renkli kontakt lens bakimi yardimci olacak birkaç önemli ipucu:

• kontakt lens takildi ve reçete için bir göz doktoruna danisin.

• Her zaman bir renkli kontakt lens kullanmadan önce ellerinizi yikayin.

• paylasabilir veya baskasi ile kontakt lens degisimi etmeyin.

• düzenli olarak temiz mi