yüksek gayrimenkul ve insaat maliyetleri çözüm olarak entegre mobilya sistemleri

2007 yilinin ikinci yarisinda tarafindan, birkaç istisna disinda kira ticari emlak piyasasi artis vardi. Manhattan, örnegin, kira yükselen ve uzay kaybolan tarafindan sikilmis, ofis kiralama faaliyeti 2006 yilina göre yilin ilk üç çeyreginde yüzde 12,3 düstü, ancak kira ve yatirim satis artmaya devam etti.

Chicago Is “ofis alani sehir ve banliyölerinde kira ikinci düz çeyrek için yukari inçlik ve önümüzdeki aylarda daha büyük bir siçrama için poz olabilir.” Bu 9 Nisan rapor

Bill Goade, sarkaç ev sahipleri lehine geri dönüyor hizini bölgeden bölgeye farklilik ise genel ticari emlak piyasasi ribaund oldugunu açik bir kanit oldugunu kurumsal gayrimenkul danismanlari CresaPartners LLC notlari CEO’su. “Yukari kira basinci da yüksek kiraci iyilestirme ödenekleri gerektirir ve yeni spekülatif bina pahali yapar hizla artan insaat maliyetleri geliyor.” O kiracilar için seçenekleri erken kira yenilemeleri ve esnek sartlar ve imtiyazlar müzakere proaktif olmak kaydetti kalir “ama var hiç daha az seçenek bulunmaktadir. ”

Ancak ofis ve insanlar bir son CoreNet Küresel ankete göre, hareket halinde olmaya devam etmektedir. Beste biri gelecek 12 ay için planlanan 100’den fazla proje varken anket kurumsal son kullanicilarin, yaklasik üçte ikisi, gelistirme en az 10 yer degistirme projeleri bildirdi. Müsteri ve pazarlara erisim maliyet tasarrufu ve yenilik erisimi ardindan, kurumsal son kullanicilar arasinda en önemli yeri faktördür. Diger çalismalar birçok sirket için ortalama abone kayip orani yilda% 40 oldugunu göstermektedir ama% 200 gibi yüksek gidebilirsiniz.

Bu ev sahipleri için iyi bir haber olarak yorumlanabilir olsa da, onlarin genisleme planlari için uygun kosullarda müzakere için “nüfuz” olmadan orta ölçekli, küçük isletmelerin sahipleri için gerçek zorluklar teskil etmektedir. Nitelikli personel çekmek ve tutmak isyeri olanaklar saglarken Onlar “ekonomik alan” arasinda bir denge olmalidir. Perakende alisveris merkezleri ve eski benzer C sinifi alanlarda düsük performans Çati, depolar, unrenovated binalar eski ile yardimci olur.

Ikinci elde daha fazla riskleri vardir.

Küçük isletmelerin sahipleri ögrenmek için hizli gibi, çünkü bu, uygun bir yer bulma sorunun sadece bir parçasidir. Bütçe bozmadan Mobilya esit derecede üzücü olabilir.

Bu 2006 yili Egilimler Recap, Bugünkü Tesis Müdürü üreticileri ofis mobilyalari satin alirken çalismak için daha küçük alanlarda ve siki bütçeye sahip birçogu, tesis yöneticileri ihtiyaçlari ile uyumlu olmalidir “kaydetti. Pratiklik bir zorunluluktur, ve mobilya tasarimi 2006 trendleri bu gereksinimi yansitmaktadir. ”

TFM en recap kabinleri hala ofislerinde yüce egemenlik belirtti, ama degisiyor. Mobilya teknolojideki degisikliklere uyum gerekir. Çalisma stilleri mobilya hizli ve kolay uyum talep nedeniyle çok yönlülük önemli bir satin alma karari olmalidir. Faktörler arasinda sürüs mobilyasindaki bütçe kisitlamalari, insan ve teknoloji, uzay vardir. “Tesis yöneticileri kendi özel kuruluslar için alimlari belirleyecek faktörler için bir göz tutmali,” makale tavsiye.
Baslikli bir makalede “Silikon Vadisi Hücre Ofis Yeniden Düsünmek Neden,” gizlilik sirketlerin ihtiyaç duydugu Don Clark raporlari çesitlidir ve kuruluslar arasinda zaman içinde degisebilir. Makalede tam gizlilik gerektiginde tavana tüm yol uzatabilirsiniz paneller istifleme / de-istifleme olusan olabilir esnek iç ihtiyacini göstermektedir.

Birkaç bu sonuçlar ile iddia ederken, basit gerçegi onlar 100 bine kare için bu kiralama 50 bin konsantre zaman günümüz piyasasinda, emlak komisyonculari ve ev sahipleri küçük alanlarda isgal kiraci ile mobilya veya yap-çikislari tartisirken ilgilenmiyor olmasidir ayak ve daha fazlasi. Bu etkili bir ofis alani az 10.000 metre kare kiralama isletme sahiplerinin yaklasik% 25 hariç. Küçük isletme bir anlasma müzakere basarili olsa bile, maliyetleri yukari metrekare basina 80 $ ya kadar ön uygulamak veya kira tacked olacaktir.

10 kadar% – – son 18 ay içinde% 20, Crain New York Is bir makaleye göre insa-out giderleri artmaya devam gibi bazi bölgelerde metrekare basina 80 $ düsük tarafindadir. Makalede insaat malzemeleri plastik maliyeti etkileyen petrol fiyat artislari ile birlikte, nedenleri olarak hammadde ve siki isgücü piyasalari deginir. Bu ne kadar genis bagli olarak, metrekare basina 25 $ 75 $ arasinda olabilir yenileme fiyat etiketleri için tezat.

Mevcut alaninin yenilenmesi veya yeni yerini montaj yürüttügünü bir çözümün bir parçasidir. Diger is almaya istekli bagimsiz bir yüklenici bulgudur. Broker ve ev sahipleri gibi, en küçük projelerde ilgilenmiyor. Bir yer olsa bile isletme sahipleri hemen kalite, maliyet asimlari ve cevapsiz bitis tarihleri ??açisindan kontrolünü kaybetmek, çünkü is nadiren memnuniyet verir.

Donatimli meydan dogru çözümü akilli ve gelismis sistemler mobilya yeni bir türüdür. Düzgün planlanmis ve kaynakli, bu entegre iç çözümleri ayni zamanda fabrika güvence kalite saglarken, bir müteahhit yarisindan daha az fiyata insa-out monte esneklik ve zamaninda tamamlanmasi bir garanti artabilir

Bu MAiSPACE Beyaz Kitap isletme sahipleri ve isletmecileri kendi ofisleri sistemleri mobilya akilli seçimler yapmak yardimci olacaktir.