bu amazon satmak için gerekenlere

Seyler online satis hakkinda bilgi arayan herkes olasilikla ebay hakkinda tavsiyeler çok içine çalisacaktir. Sonuçta onlar internet üzerinden mal satmak için bir numarali yer vardir. Çogu kez gözden kaçan ama medya satan ilgilenen olanlar için firsat sunmaktadir tek bir sitede amazon.com oldugunu. Açik artirma odaklanmistir ebay aksine amazon daha pazar odakli oldugunu. Bu yüzden amazon satis için yeni olan bu makalenin geri kalan kismi içeri dalis bazi öneriler verecektir önce bilmeniz ne gerekiyor.

Zaten amazon öncelikle bir pazar oldugunu ifade her seyden önce. Alisveris yapmak için amazon gitmek bu insanlar belirli bir öge üzerinde en düsük fiyati bulmak için orada olasidir. Gibi Biz amazon pazarlik fiyatli kültüründe olan mevcut gibi durgunluk sirasinda aslinda açik artirma tabanli siteler daha saticilar için daha fazla firsat saglar. Asagida Amazonlar pazarda bir satici olarak basarili olmak için bilmeniz gereken bazi ipuçlari ve stratejileri vardir.

Çok rekabetçi olmak edebilmek için her seyden önce. Bu üst iki veya üç düsük fiyatli satici ya da en azindan olmak önemlidir. Iyi bir geri besleme puani alarak amazon önemli degil ama daha da önemlisi fiyattir. Çok düsük bir maliyet yapisi olmasi gerekir sitede en düsük fiyati var edebilmek için. O küçük maliyet için mal bulmakla baslar. Bunu yaparken tasarruf magaza ve garaj satis gibi yerlerde ürününüzü bulmak anlamina gelir. Maliyetlerinizi bir diger bölümü paketleme ve nakliye maliyetleridir. Ben postalari ve amazon satis için gereken tüm diger malzemeleri satin almak için iyi bir toptanci bulmak tavsiye. Ben bu yazida sitede satis için yeni olanlar için yararli oldugunu umuyoruz.